Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Kérlek olvassátok...

Mit tegyek? Kérlek olvassátok el tudom hogy hoyyzú, de segítségre van szükségem

Figyelt kérdés
egész kiskorom óta gyomorgörccsel kellet lefeküdnöm, apám miatt állandóan fenyegetett, hogy elmegy itthonról nagyon sokat szinte minden nap veszekedtek anyukámmal nem lehet elmondani, hogy mennyiszer bántott lelkileg rengetegszer tetteti hogy nincs jó kedve ha meg elmegy a barátaival minden sz**on röhög össze-vissza most 17 éves vagyok imádom anyukámat mindig ölelkezünk meg puszilkodunk apámat az is zavarja ha a mamámhoz átmegyek mert irigy vagy mit tudom én és eltávolodtam tőle és nem érti, hogy miért mert ő olyan jó apa és én vagyok a rossz gyerek nem érti meg hogy a velem egykorú tinik drogoznak meg cigiznek (máramelyik) és én vagyok a rossz. meg mások előtt jópofizik itthon meg egy igazi nincs is rá szó, annyira bezárkóztam a nap minden percében görcsöl a hasam félek mindentől, úgy kellet felnőnöm hogy idegeskedtem egész eddigi életemben.
2013. szept. 2. 20:18
 1/3 A kérdező kommentje:
ja és nem járok el haverokkal sem, mindenki mondja neki, hogy büszke lehetsz rá de nem érdekli akkor is rossz vagyok
2013. szept. 2. 20:21
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez esetben azért még kommunikálhatnál vele..megmondhatnád neki,hogy ezek a dolgok neked bizony fájnak a mai napig,éds ha ebből nem ért,és így folytatja,akkor elveszíthet később téged meg a bizalmadat...
2013. szept. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
beszélek vele nincs abból gond de ha megyünk vhova ketten 1 percig nem szólok hozzá akkor már az van hogy utálom meg mit tudom én
2013. szept. 2. 20:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!