Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan támogassam a szüleimet...

Hogyan támogassam a szüleimet anyagilag? Mit mondjak ha megkérdezik, honnan van a pénz?

Figyelt kérdés

Nemrég szorultunk meg anyagilag,mert közbejött pár dolog.

Anya itthon van a húgommal,apa elveszítette fél éve az állását és a mostani munkahelyén rengeteget dolgozik,de nem keres túl sokat,ráadásul négyen vagyunk testvérek...

Nekem viszont elég sok pénzem lett az elmúlt időben és költök is belőle sokat.

Arra gondoltam,hogy talán adhatnék nekik pénzt és úgy könnyebb lenne mindenkinek.De ezt mégis hogy csináljam úgy,hogy ne kérdezzék meg,honnan van?

17 leszek hamarosan,tudják,hogy nem dolgoztam és nem is mondhatom azt hogy spóroltam vagy valami.


2013. aug. 31. 15:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

az nem bűncselekmény ha a fickója dugdossa a zsebébe a deákferiket. az lenne az elítélendő, ha a lányka ellopná a pasi pénzét. így csak egy olcsó ribi :)


nos, valld be nekik az igazat ha már ennyire büszke vagy magadra a jómódú hapsid miatt. bár nehezen hiszem, h nem tűnik fel az ősöknek a halom új cucc, miközben ennyire ruppótlanok vagytok.

2013. aug. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
51%

A helyedben vennék egy kaparós sorsjegyet, és eljátszanám, hogy hupsz, nyertem.

Vagy beszélnék egy ismerőssel akiben megbízom, elmesélném neki, mi van és odaadnám neki a pénzt, hogy adja oda a szüleimnek, mintha az ő pénze volna.

2013. aug. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit adnál nekik? 100 ezret vagy kevesebbet? Sztem a sorsjegy jo ötlet. Vagy mutasd be a hapsid nekik. Vagy idósebb a pasi?
2013. aug. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
48%
...és a párod ebben partner??? Ő szándéka is a segítés?? Mert ha igen, és valóban szeretne Ő segíteni (nem TE), akkor az a legjobb, hogyha eljátszod hogy nyertél sorsjegyen.
2013. aug. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mutasd benne otthon,persze csak ha nem nős.....
2013. aug. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!