Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem enged el apám a...

Miért nem enged el apám a plázába? 14/L

Figyelt kérdés
Nem diszkóba akarok menni 14 éves létemre, csak a plázába. Mikor ezt mondtam neki elkezdett ordibálni velem, hogy mit képzelek magamról, hogy a plázába akarok menni stb... Sétálni a városban elenged a barátaimmal, de a pláza miatt ordibál. Mi baja lehet vele? Nem veszélyes hely, sok ember van ott, délután akartam menni, nem este, úgyhogy nincs az a veszély, hogy elrabolnak stb, és amúgy is a barátaimmal mennék. Miért baj ez?

2013. aug. 28. 11:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán ha megkérdeznéd apádat erről...
2013. aug. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Talán nem attól fél, hogy egy vagyont akarsz otthagyni női kenceficékre és ruhákra?
2013. aug. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Apud nem hajlandó beismerni, hogy a pici lánya már idősebb lett és nem csak a szüleivel akar már menni plázába. 14 évesen már én is elengedném a lányomat. Viszonylag érettebbek a lányok ebben a korban (tapasztalat). Semmi értelme, hogy sétálni eleged máshova meg nem...
2013. aug. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem akarom megkérdezni apám, mert megint elkezdene ordibálni. Elég rossz a kapcsolatunk. A saját zsebpénzemből mennék, ami minden hónapban egy fix összeg ( nem túl nagy ).
2013. aug. 28. 12:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Apukád addig örüljön, amíg a plázába akarsz menni, nem hajnalig tartó bulikba piálni, drogozni, meg összefeküdni az első csávóval, akit meglátsz, mint sok 14 éves mostanában. Mondd el neki őszintén hogy miért szeretnél oda menni, mit szeretnél ott csinálni, hátha átértékeli a dolgot és megérti, hogy ez még nem a világ vége.
2013. aug. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 piriiiiii ***** válasza:
45%
A saját zsebpénzedet is apádtól kapod.
2013. aug. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De mit szeretnétek vagy szeretnél csinálni? Vásárolni, mozizni? Nem csodálom, hogy nem enged el, az én anyám sem szerette ha ok nélkül lődörögtem a városban.
2013. aug. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért mert csábosan tekintgetsz nálad 15-el idősebb machókra a menő miniszoknyádban.
2013. aug. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
33%
Én felnőttként sem járok plázába, mert rettenetesen irritáló, az a sok kis tini, akik azt hiszik az a játszótér, miközben akapvető viselkedési normákkal sincsenek tisztában.
2013. aug. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!