Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fel lehet jelenteni szülőt 18...

Fel lehet jelenteni szülőt 18 év fölött?

Figyelt kérdés
Ha nem támogatnak semmivel, persze értem én, hogy dolgoznom kéne, de tanulni szeretnék. És nem fér bele egy teljes állású munka. Részmunkaidő meg nem fedezi a teljes költségem :S Ilyenkor mi a teendő ?
2013. aug. 20. 22:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%

Ilyenkor vagy küzdesz saját erőből az álmaidért körmöd szakadtáig, vagy pedig megbarátkozol azzal, hogy körülményeid alapján nem adattak neked egyenlő esélyek a kortársaiddal, és megpróbálsz a jelen körülményekből a lehető legjobban kijönni.


Sok erőt és kitartást kívánok!

2013. aug. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%
Most komolyan. Mit gondolnak magukról a fiatalok manapság??? 25 éves vagyok de többgenerációs különbséget érzek. Mit gondoltok magatokról????
2013. aug. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%

Menj koliba és dolgozz csak!

Akkor legalább megtudod, anyádék mit éreznek mikor a kis takony gyerekük feljelentéssel fenyegetőzik!

2013. aug. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
73%
Ennyi ésszel akarsz továbbtanulni?Na ne röhögtess!
2013. aug. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%

Most ezt komolyan gondolod?

Feljelenteni azért nem fizetik a tanulmányaidat?

16 éves korig kötelező az iskola, azon már rég túl vagy.

2013. aug. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
A 2.-nak küldöm, hogy nem volt ez olyan szép mint ahogy gondolnád. Voltak nagyon rossz évek amikor úgy éreztem feladom és nem csinálom tovább, de végül mégis úgy döntöttem, hogy majd ha egyszer kijutok a körből akkor nem lesz rosszabb. Én nem rosszat akarok a szüleimnek, csak el akarok tűnni a fenébe, és nem akarok senkit látni többé, de ahhoz fontos a diploma, viszont azt teljesen egyedül nem fogom tudni megcsinálni, amikor a havi 10000 FT-os kollégiumomat alig tudom kifizetni, nemhogy a kajámat.
2013. aug. 20. 22:58
 7/20 anonim ***** válasza:
91%

Azt jelentesz fel, akit akarsz. Más kérdés, hogy ezzel körberöhögnének.


Miért nem fér bele teljes állású munka? Nagyon sokan úgy tanulnak, és akár több diplomát is megszereznek.

2013. aug. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
87%
Ez most komoly? Persze jelentsd fel azokat akik etelt, fedelt adtak!
2013. aug. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%

"nem rosszat akarok a szüleimnek, csak el akarok tűnni a fenébe, és nem akarok senkit látni többé"


Ja, a szüleid fizessenek, mikor nagykorú vagy, utána meg lelépsz, és ha netán szükségük lenne rád, akkor sz.arsz bele? !!!


Hát gratulálok kisapám!

2013. aug. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
87%
Tanulj jól és lesz ösztöndíjad.
2013. aug. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!