Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha 15-20 évvel idôsebb pasikho...

Ha 15-20 évvel idôsebb pasikhoz vonzódom, akkor apakomplexusom van?

Figyelt kérdés
Apámmal már 10 ève nem tartom a kapcsolatot(mert magasról leszar,így nem is nevezhetõ apának).De hiányzik.

2013. aug. 18. 18:32
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül van apakomplexusod, ha meg igen, nem sok mindent tehetsz ellene, és igazából szerintem felesleges is.

ha neked ők tetszenek, akkor ők, és ez nem hátrány szerintem.

azt, hogy kihez vonzódunk, nem mi határozzuk meg. az érzés jön magától, és igazából lehetetlen megmagyarázni is.

engem pár hónapja iszonyúan vonz egy 30 évvel idősebb férfi, azért ami már tényleg apszurdum, de nem én akartam, és nem is tehetek ellene.

vonz mint a mágnes, minden értelemben, olyannyira, hogy ez az érzés már néha kezd rajtam eluralkodni, nem is kicsit. pedig azt hittem, hogy ez csak egy kis röpke úgymond fellángolás, de mégis egyre erősebben kivánom.

persze nem lesz belőle semmi (báris remélem ha olyan helyzetbe kerülnénk, le tudnám magam állitani), neki van felesége, nekem is van párom, illetve azért ez a korkülönbség már tényleg sok szerintem.

de ha nem volnának párjaink, biztos, hogy eltöltenék vele egy-két forró éjszakát,de nyilván hosszú távon nem működne a dolog.

ehhez képest mondjuk 15 év nem is olyan sok, szóval ne aggódj, mert egy ennyivel idősebb férfiaval még nyugodtan lehet közös életed.

23/L

2014. jan. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!