Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el a szüleimnek?

Hogy mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Alapvetően nyugodt gyerek vagyok, nincs velem soha baj, csak teszem amit tennem kell, tény nem tanulok soha, de a jegyeim még így is rendben vannak. Éppen ezért bíznak is bennem.


Anyukám 14 évesen megtanított vezetni és a minap elutaztak, gondoltam elviszem a kocsit egy körre. Na igen minden simán ment, csak amikor álltam be, meghúztam anyukám kocsiját. Nem nagyon, de azért látszik (kis horpadás). Természetesen ha hazajönnek el akarom mondani nekik, csak nem tudom hogyan csináljam...


Tudom a bizalmuk megfog inogni és ez rossz, mert mindenhova elengednek és alapból nagyon lazák. Sulit is és az életemet is úgy irányítom ahogy akarom és ez a szabadság nagyon is tetszik és meg akarom tartani...


Segítsetek légyszíves! (16/F)


2013. aug. 17. 23:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
vidd el szerelőhöz,hogy csinálja meg!
2013. aug. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hát elvinném, de egy tízesből tuti nem jön ki, szóval én ezt nem tudom megengedni magamnak.
2013. aug. 17. 23:05
 3/12 anonim ***** válasza:
mond hogy neki mentek. ( bár attól függ hogy hol van a kocsi..:D)
2013. aug. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
34%
Én nem mondanám el. Ha nem feltűnő és nem látják meg rögtön akkor nincs gond mert már nem tudják rád bizonyítani. Vagy azt mondanám például, hogy: neki mentem a kocsinak amikor kivittem a szemetet, bocsi! ;)
2013. aug. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ház elött parkol... a probléma, hogy a szomszéd (akivel sokan beszélnek de tényleg napi szinten) látta, hogy elvitte m a kocsit... :/
2013. aug. 17. 23:12
 6/12 Argloss ***** válasza:

Kérés és gondolom jogosítvány nélkül elvitted a kocsit, amiben még kárt is tettél. Nincs olyan bűnbánó arc, hogy ezt mindenféle következmény nélkül megússzad.

Viszont az mindenképp jó ötlet, hogy te közlöd velük a hírt, ha nem próbálod másra fogni a dolgot szerintem sokkal kisebb büntetést kapsz mintha sunnyognál.

2013. aug. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
õszintén mondd el nekik, kapsz egy enyje-benyje és, hogy többet ilyet ne csinálj, mert mások életét is veszélyezteted.
2013. aug. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ha dicsérnek, azért is odaállsz, ha szidnak , állj oda azért is.

később még te is büszke leszel magadra, hogy emberi módon viselkedtél, és vállaltad,amit csináltál. meg hát na, nagy cucc, kapsz valami büntetést, leszidnak, amit most kiszabnak büntetést, úgyis túléled...

nem világvége jön, csak egy szar dolog azok közül, ami még vár rád

2013. aug. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"csak amikor álltam be, meghúztam anyukám kocsiját"

Akkor hogy parkol a ház előtt?

2013. aug. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
két autó egymás mellett párhuzamosan parkol
2013. aug. 18. 00:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!