Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A homoszexuális (meleg)...

A homoszexuális (meleg) emberek is szeretik az anyukájukat? Vagy ők nem?

Figyelt kérdés
mert ugye a melegek utálják a nőket! akkor az anyjukat sem szeretik? am meg hogy lehet utálni a nőket? szexik nem? 21F

2013. aug. 10. 17:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
96%

Te degenerált! Te ha a nőket szereted, akkor az ugyanaz a szeretet, amit az ember az anyja iránt érez? Nyilván nem!


Hogy lehet ilyen baromságot kérdezni? Egyébként meg a melegek nem utálják a nőket, hanem NEM VONZÓDNAK HOZZÁJUK SZEXUÁLISAN! Nem érzékeled a különbséget a kettő között?

2013. aug. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
93%

10-es! Nincs közös téma? :D Hát a pasik? Én a meleg barátaimmal mindig tudok közös témát találni, de nem is csak ebben.

De ebben aztán különösen... Mondjuk lehet egy átlag nő nem is hallgatná meg, mit műveltek és kivel, olyan részletesen, ahogy nekem kitárgyalják. :D

2013. aug. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
97%
Attól, hogy melegek, és a férfiakhoz vonzódnak szexuálisan, nem azt jelenti, hogy utálják a nőket. Vagy te utálod az összes férfit, köztük apádat is; anyádat meg reszelgeted, mert a nőket szereted? Elég idióta gondolat, már ne is haragudj...
2013. aug. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
96%
Te tényleg ilyen hülye vagy, vagy direkt csinálod?
2013. aug. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
96%
direkt csinálja, do not feed the troll
2013. aug. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
96%
21:54 Na látod. Egyébként meg a nők jellemzően inkább a kigyúrt, férfias pasikhoz vonzódnak, én meg a cuki nyunyókákhoz, úgyhogy ez sem igazán közös téma...
2013. aug. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
95%
te nem vagy normális. Nem utáljuk a nőket sőt azt is el tudjuk dönteni, hogy szépek-e vagy nem -.-
2013. aug. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
92%

16:


Pedig a nyunyók szerintem is olyan cukik. :D Nyilván heteró nőként nem tudok velük mit kezdeni, de értem, mitől vonzóak egy pasinak.

Mondjuk a barátaim tény, hogy mind passzívak (vagy max passzív-uni), így náluk az izmos pasik a téma, de szívesen beszélgettem volna már aktív pasival is erről.

Szeretem a melegek világát travistól, nyunyóstól, mindenestül; nincs benne tabutéma. Már megállapították, hogy előző életben tuti, hogy meleg pasi voltam. :D

2013. aug. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
72%
Idióta vagy kérdező, öld meg magad.
2013. aug. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te bérkommentelő vagy vagy tényleg eszméletlen sötét vagy kérdező.


Te az anyádat úgy szereted, mintha egy nő lenne? Nyílván nem. Az ember - függetlenül attól hogy meleg vagy heteró - a szüleit mint ember, nem mint nő vagy férfi szereti.


A melegek NEM utálják a nőket, csak szexuálisan nem vonzódnak hozzájuk, ez korántsem azt jelenti, hogy nőgyűlölők lennének, mert nem is azok, azt a heteró pasik közt bőven találsz.

Attól mert valakivel nem akarok szexelni, még nem fogom utálni, elég korlátolt és ostoba lehet a gondolkodásod.


Neked a fiúk szexik? Heteróként nyílván nem, ugyanúgy minket a nők nem érdekelnek.

2013. aug. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!