Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Amikor apámnak itt vannak...

Amikor apámnak itt vannak nálunk a rokonai, miért beszél velem úgy mint a kutyával és miért tesz sértő megjegyzéseket mindig?

Figyelt kérdés

pl. "hozzál már valamit a fene a hülye fejedet!!!!!!"


"kapcsold már be a gyerekeknek a számítógépet mert megpofozlak"


"a tehetsége az nulla, de pofázni azt tud"


2013. aug. 4. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert apád egy fos.
2013. aug. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nincsenek ott a rokonai, akkor normálisan viselkedik?
2013. aug. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert idióta!!!!
2013. aug. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mert szereti mások előtt játszani a fejét.
2013. aug. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
igen játssza az agyát hogy ő ki mégpedig elég tuskó módon!
2013. aug. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szólj vissza neki bátran, bármi áron is. Ne hagyd hogy így játsza az eszét. Én mindig higgadtan és vitára készen állva megyek, egy-egy családi összejövetelre, és be kell vallani néha tényleg szükség volt a felkészültségemre. Én így vágnék vissza, ezekkel a mondatokkal:


A tehetsége az nulla, de pofázni azt tud: Na,! pont ezt mondta a főnököd rólad! (és hidd el meg fog lepődni)


kapcsold már be a gyerekeknek a számítógépet mert megpofozlak: Nem hallottad még, hogy lopott szöveg nem áll jól idős fateroknak? ( itt várható hogy egy picit elkomolyodik majd)


hozzál már valamit a fene a hülye fejedet: Hozz ki magadnak amit akarsz, engem ne csicskáztass! ( ha ezt elmondtad, elengánsan távozz)

2013. aug. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tedd hozzá, hogy: mások előtt nagy a szád, de amikor nincs itt senki, akkor papucs vagy az ágy alatt.
2013. aug. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyan ez van (nem ilyen durván), de azért nekem is beszólogat apa meg csicskáztat. Olyankor szépen megmondom neki, hogy ha kell valami akkor neked is annyi idő megtenni, amennyi nekem. És természetesen nem csinálom amit kér. Ez őt sokkal jobban zavarja, mintha belemennék egy felesleges vitába, mert sérti az egóját. És már előttem is írta valaki, hogy miután finoman jelezted, hogy mi a helyzet és te nem leszel a kutyája elegánsan távozz. Ezzel csak magát égeti be a vendégek előtt.
2013. aug. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tudja hogy egy senki s más rovására próbálja fényezni magát.
2013. aug. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!