Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit gondolnátok ha anyukáto...

Ti mit gondolnátok ha anyukátok 10 napos pasija, ott aludna ma éjszaka nálatok?

Figyelt kérdés

Itt van közvetlen a gép mellet anya szobája,erre fel ma idejött ez a hapsi,itt vacsorázik,nagyon unom már...

hogy viselkedjek,vagy hogy ne?


2013. aug. 2. 23:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
18%
Akkor a kérdező anyukájának kuss, ha bele akarna szólni, hogy a gyereke 10 nap után le akar feküdni valakivel?
2013. aug. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne keverjük mar a szezont a fazonnal! Egy felnőtt miért ne dönthetne arról, hogy a saját lakásába felvisz e valakit es az ott alhat e. Egy gyereknel ez nem ugyanaz. Faxa is lenne, ha a gyerek döntene a felnőttek életéről....
2013. aug. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Húha, én nagyon meglepődnék. De apukám még jobban:)

Egyébként semmi kivetnivalót nem látok ebben, HA nincs kisgyerek a háztartásban. Akkor inkább ne, de gondolom a kérdező nem kicsi.

Egyébként meg, nem mondom, hogy semmi közöd hozzá, mert van, de igazából szerintem ezzel nincs semmi gáz. Anyukád felnőtt nő, el tudja dönteni, mi a jó neki. Ha nagyon zavar, beszélj vele, hogy nem tetszik a rendszer, aztán vagy változtat, vagy nem.

2013. aug. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, legyen így. Beszélgetnék egy kicsit velük, aztán elvonulnék a szobámba, hadd legyenek kettesben. Vagy kérnék pénzt mozijegyre :D
2013. aug. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én is meglepődnék. Tekintve, hogy anyám apámmal él házasságban. Egy másik városban. Azt mondjuk nem tudom hogy tudná kivitelezni hogy itt legyen (pláne hogy aludjon) de elég morbid éjszaka lenne.
2013. aug. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Egyébként sokan azzal vitatkoznak,hogy van joguk felvinni.A kérdező azt kérdezte,hogy viselkedjen,hogy ne.
2013. nov. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 szántóvető ***** válasza:
én azt gondolnám hogy rám akar mászni a hapsi de előtte elterelés gyanánt anyut is kipróbálja.jobb ha nem mutatkozol előtte a szükségesnél többet és légy gyanakvó,ne add magad oda neki.bár már régebben írtad ki a kérdést..mi történt 13 hónap alatt?
2014. szept. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Nem is voltak sokáig együtt...

értelmetlen volt ez az egész kapcsolat

2014. okt. 18. 08:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!