Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha már nem terveztek több...

Ha már nem terveztek több gyereket de teherbeesnétek akkor megtartanátok a babát?

Figyelt kérdés
2013. júl. 18. 13:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Anyagi helyzet? Lakhatás? Munkahely? Társ? ... Több infot!
2013. júl. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Nem, mert a mostani stabil életünk nem adnánk fel 2 gyerek mellett egy 3. gyerekért, ők sem akarnák ahogy mi sem

35/f

2013. júl. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
10 éven belül nem. Akkor jár le a havi 22.500 forintos lakás hitel, amit most fogunk felvenni. Van már egy 2 éves a pici pedig útban. A nagyobbik hamarosan oviba megy ami szintén nem olcsó a picivel gyesen leszek. Apuka minimálbérért dolgozik, a kedvezményeket használjuk ki hogy jobban boldogoljunk én csak a pici egy éves korától tudok dolgozni menni. Szóval 10 éven belül nem nem tudnám megtartani. Pedig nem vagyok abortusz párti ezért fogunk védekezni de nem menne.
2013. júl. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
Én igen.
2013. júl. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
Ez függ az adott élethelyzettől. Most nem tartanám meg.
2013. júl. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Az abortusz közönséges gyilkosság.
2013. júl. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
7%

^^ Tehát te is gyilkos lennél?


Kérdésre válaszolva: nem.

Ha már eldöntöttük, hogy nem szeretnénk több gyereket, akkor nem (ha még nem tudjuk, hogy mi legyen, bizonytalanok vagyunk és akkor becsúszik, akkor viszont igen).

2013. júl. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
11%
Ésszel kell kefélni nem pedig agyatlanul kutyák módjára.Ezért találták fel a fogamzásgátlót.Vagy nem kell dugni,ilyen egyszerű.Mi az, hogy még egyáltalán felmerül a kérdés hogy megtartanátok-e?Szégyen és gyalázat.Hahó, egy emberi lényt ölnél meg!Ráadásul a saját gyerekedet.Számomra ez ugyanolyan gyilkosság mint bármelyik más klasszikus emberölés.Se hívő se szélsőjobbos nem vagyok teszem hozzá.De börtönben lenne a helyed ha képes lennél erre az ocsmány tettre.Hogy néznél a gyerekeid szemébe?
2013. júl. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
12%
Le lettem pontozva ahogy látom.Ez legalább tükrözi micsoda degenerált, süllyedő társadalomban élünk mi nyugati életmódot folytatók.Ezt látva nem is meglepő, hogy EGÉSZSÉGES, életrevaló népek foglalják el a kontinensünket mert ők egyszerűen a normalitást képviselik ellentétben a beteg lelkületű és haldokló Európával.
2013. júl. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
57%

bocsi

de a végleges sterilizáláson kívül (és aszexuális életen kívül) mondjon már valaki egy olyan fogamzásgátlót ami 100% védelmet nyújt?


válasz:

most biztos nem (még kicsi a kicsi :-)

később talán átgondolnám

2013. júl. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!