Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti megtudnàtok bocs&agr...

Ti megtudnàtok bocsàtani?

Figyelt kérdés

Valòban èn vagyok a gonosz gyermek amièrt màr èvek òta nem àllok szòba az apàmmal, kerulom, szàmomra olyn mintha meghalt volna.

Tonkretette a gyermekkorom, megalàzott, lelkileg kicsinàlt.Nagyon sokat bàntott.Persze o mai napig àllìtja hogy ez nem igaz.Ahogy betoltottem a 18-at elmenekultem otthonròl.Ugyanìgy tonkretette lelkileg a tobbi testvèremet, mai napig pszichològushoz jàrnak.Az èdesanyàmat tobbszor bàntalmazta, màra màr ok is elvàltak.

Ha szòba kerul nekem mèg mindig osszeràndul a gyomrom, nèha rèmàlmaim vannak vele kapcsolatban, pedig màr 30 èves vagyok.Egy pàrszor megpròbàltam magamra eroszakolni hogy megbocsàtok, de mindig csalòdnom kellett, mert a mai napig èn vagyok a rossz, csak neki van igaza, nagyon ugyesen tud buntudatot kelteni bàrkiben, szòval semmi sem vàltozott.Egy olyan mondata utàn hogy sajnàlja hogy mi megszulettunk (pedig nem voltunk, vagyunk rossz gyerekek, mindig segìtettunk ès megàlljuk a helyunket az èletben) èn elvàgtam vele minden szàlat.A csalàdban viszont sokan nem èrtenek meg, igaz nem tudjàk hogy milyen is valòjàban, olyan mintha 2 ènje lenne, egy aki otthon szadizza a csalàdot a màsik meg kedves jò humorù ember.


2013. júl. 18. 09:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem tudtam neki megbocsátani, olyan volt, mint a te apád, csak mellé alkoholista és keményen verte anyukámat - aki szintén ivott. Én gyűlöltem apámat, úgy éreztem iránta, mint te apád iránt. Aztán anyukám meghalt. Mégjobban haragudtam apámra. Nem sokkal később apu is beteg lett, rákos. Kezelésekre járt. Sosem jártam nála a kórházban. Mikor hazakerült, egyszer felhívott a nővérem, hogy látogassam meg, mert talán ez lesz az utolsó. Meglátogattam. Az volt az utolsó. Pár nappal később meg temetés. De megbocsátani a halálos ágya mellett sem tudtam.
2013. júl. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!