Ez igy normális?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám,hogy 15 éves vagyok,és max csak a falunak a határáig mehetek el sétálni a "barátnőimel".Igazábol nem tekintem azoknak őket,csak mégis jó valakivel/valakikel megbeszélni a problémáimat.Még a legközelebbi városba se engednek el bevásárolni ruhákat,és ha vele megyek bevásárolni és viszek pénzt,még akkoris beleszol hogy ez túl kihivó,és túl drága stb... Még soha nem is volt fium,és már-már néha ugy érzem hogy szeretetre van szükségem,mert mikor megölelem pl anyámat mindig elzavar h ne ölelgesem,bátyámnál detto.Szinte főzni apámtol tanulok,amikor itthon van,(mert németbe dolgozik) mert anyám szó szerint sz*rik a fejemre...Még egyszer se állitotam be eléjük,hogy valami discoba akarok menni.Amikor átjönek a "barátnőim" mindig ott koslat valahol a közelbe,h hallja hogy mit beszélünk,és ez minket zavar,és többször is megkérdezték tőlem,hogy miért ilyen szigorú az anyám...én igazábol megse probáltam ezt megbeszélni anyámal,mert igyis-ugyis csak ordibálás lenne ,mint mindenböl.És amikor hív valahova pl h takarítsam le az asztalt,már tiszta ideg vagyok,már maga a hang alapján,hogy hallom a hangját.Szerintetek mit tegyek? 15/L

2013. júl. 8. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:

15 évesen még kislány vagy. Hiába érzed magad már nagyon felnőttnek. Teljesen normális, hogy ennyi idősen nem engednek egyedül egy másik városba vásárolgatni. A leírásod alapján a problémád csak tipikus kis tini-probléma. majd kinövöd.

Egyébként pedig le kell ülni és beszélgetni az anyukáddal. És ne mondd azt, hogy vele nem lehet, mert az esetk 99,9%-ában igenis lehet, csak akarat kérdése a dolog.

2013. júl. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A mai világban ez már nem normális (sajnos), de régebben az én barátnőmet se engedték sehova. Azok voltak a szép idők és akkor voltak még normális gyerekek. Most sajnos már alig vannak..
2013. júl. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!