Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az normális hogy sokszor azt...

Az normális hogy sokszor azt veszem észre hogy az édesapám nézi a mellemet? 16\L

Figyelt kérdés

2013. júl. 7. 16:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%

Miért, ne. :-)

Lássa, hogy cseperedsz :)

Apa is szokta szerintem, jah meg a fenekem, hogy hogy megnőtt :P (ami igaz is egy kicsit)

Viccelődni szokott, hogy majd megkerget, nehogy meghízzak :P

hhahaha

Ebben szerintem semmi olyan Perverzség nincs.

15L

2013. júl. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

1. Nem biztos, hogy tényleg azt nézi, csak te gondolod úgy.


2. Ha netán tényleg odanéz, akkor csak azért, mert furcsa neki, hogy lassan nö lesz belöled.


3. Jobb, ha nem töröd ilyeneken a fejed.

2013. júl. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
17%
És milyen ruhákat hordasz?
2013. júl. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
11%
Meztelenül járkálsz elötte? (Egyébként meg csak a ruhádat nézi!!) Vagy csak ugy kidobod, hadd egye a fene az öreget?
2013. júl. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
Igen. A mai lányok villámgyorsan lesznek nők. Meglepőnek tarthatja a változásokat rajtad. Ettől még nem perverz, csak szerintem ledöbben azon, hogy nősz.
2013. júl. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%

ma 16:12 vagyok

Köszönöm a lepontozást, bár nem értem miért !!

Aki lepontozott, annak üzenem szedjen hangyát. ;)

2013. júl. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
Én zöldet nyomtam rád, mert te látod a legjobban a kérdést!
2013. júl. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%
A mai tinik zöme mellesleg olyan r*b@ncosan öldözködik, hogy nem lehet nem észrevenni a mellüket. Szinte kirakják.
2013. júl. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
hát én nem szoktam kivágott ruhákat hordani, de igazatok van és köszönöm a válaszotokat! :)
2013. júl. 7. 23:09
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
Az enyém is sokszor megnézett amikor kislányból elkezdtem nővé válni. És a mai napig meg szokott nézni és megjegyzi, hogy milyen büszke rám, hogy ilyen csinos nagylánya van. Amúgy nagyon jó ízlése van és szeretek vele menni vásárolni. Őszinte is, mindig megmondja nekem és anyumnak is, hogy mi áll jól és mi nem, és sokszor kincseket talál a boltokban, amik mellett mi elmegyünk. Ha egy csinosabb ruhát veszek fel, vagy tényleg kiöltözök, mert mondjuk színházba megyünk, akkor is mindig végigfuttatja a szemét rajtam és általában megjegyzi, hogy imádja, hogy ilyen kis bombázó lettem. :D Soha nem éreztem még azt, hogy úgy néz rám, ahogy nem kéne. Én a büszkeséget szoktam látni rajta, de ezt hangoztatja is sokszor. Nem szeretem a melleimet, kicsinek tartom őket, ezért mindig extra push-up melltartókat hordok, amikben viszont szépek és tűrhető méretűnek tűnnek. Édesapám még nem látott ugye melltartó nélkül, és amikor egy kivágottabb felső van rajtam, van, hogy megjegyzi, hogy "minek akarsz te szilikont? semmi okod a panaszra". Ilyenkor is egyértelmű, hogy megnézi a mellem, de ilyenkor sem "férfi" szemmel, hanem apa szemmel. Soha nem jutott még eszembe, hogy perverz lenne. 19/L
2013. júl. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!