Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az normális hogy sokszor azt...

Az normális hogy sokszor azt veszem észre hogy az édesapám nézi a mellemet? 16\L

Figyelt kérdés

2013. júl. 7. 16:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

#10 ez undorító!

Egy apa soha nem nézhet nőként a lányára!

2013. júl. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én apukám is olyan, mint a 10-es válaszolóé. Mindig belekarolok, ha megyünk valahová és csak úgy dagad a melle a büszkeségtől. Szokta is mondani, hogy "had lássák csak mások, milyen szuper nő a lányom", és úgy vonul mellettem, mint egy király. Végtelenül elfogult, de apaként is udvarol és erősíti az önbizalmam. Soha az életben nem mondott semmi sértőt vagy udvariatlant! Pedig már én is anya vagyok, nem tini.
2013. júl. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is a 10-es és a 12-es szerencsés kategóriájába tartozom!

Igen korán kezdtem el fejlődni, és igen nagy tempóban.

Nálunk otthon nem divat a szégyenlősködés, a kertben is meztelenül tevékenykedünk ilyen forróságban. Apa egy isteni fazon, és rengeteget udvarol, ha megyünk együtt, ő is homorít rendesen...

Soha egy tekintettel, egy mozdulattal nem vettem észre, hogy "másképp" nézne rám! Persze megdicsért, vagy letolt a súlyom miatt, aztán mikor igazi nő lettem, nagyon féltett, de ez csak a biztonságérzetemet növelte. Teljesen tisztában vagyok a testemmel, és tudom, hogy ha kritizált vagy dicsért, azt értem tette. Imádtam hozzá bújni, mert erőt és biztonságot sugárzott és sugároz ma is!

Ma már férjnél vagyok, és babát várunk éppen, és igen megduzzadtak a melleim, és ezt meg is jegyezte, de ennyi és nem több. de ez totál természetes!

És még ezerszer büszkébb - és én is rá!

2013. júl. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!