Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak hogy ne bántodjo...

Mit csináljak hogy ne bántodjon meg?

Figyelt kérdés
Anyám meg tesom össze vannak veszve. Anyám azt hajtogatja álandoan hogy tesom hatása alatt vagyok nagyon. Például azt is már 2 hete elmondja minden egyes alkalommal hogy anyámék nem lettek meg hivva tesom nagyobb lánya ballagására. Egy pár éve anyám kijelentette hogy a nagyobb lányt szereti, a középsö fiut nem szereti a kisebb lányt meg kinem álhatja. Tegnap itt hagyta tesom a papucsát az enyémbe ment haza, anyám megkérdezte kié ez a papucs, mondtam neki hogy tesomé erre elkezdett fintorogni rá meg lökdösni meg ocsárolta. Szerintem anyám beteg vagy nem tudom. Segitsetek mit csináljak? Két tűz között vagyok igy.
2013. jún. 25. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem szereti a saját lányát, meg az unokáit? Min vesztek össze ennyire, azt tudod? Azt a problémát kéne kiiktatni és megbeszélniük, lehet, hogy akkor minden megoldódna.
2013. jún. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyen problémát? nem látod, hogy az anyja tényleg beteg? Beteg emberre nem tudsz észérvekkel hatni. Annyi naiv tanácsadó van, komolyan. Mondjuk jó nektek, mert nem éltetek soha beteg emberrel.
2013. jún. 26. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy van olyan dolog is amitmár 4 éve hajtogat. Nem tudom mi történt vele, régen nem ilyen volt. Ez miatt apukám is vissza tért az iváshoz.... Tönkre fog menni ebben az egészben mindenki. Az a probléma hogy anyám irigy tesomra meg rám szerintem, mert én ezek a dolgai miatt jobban kötödöm tesomhoz. Valamelyik nap még azt is mondta hogy kár hogy tesomat nem vetette el akkor mikor terhes lett. (Nem is merem el mondani tesomnak). De anyámmal sem lehet beszélni mert ha azt mondom hogy nem tudom akkor rávágja hogy dehogynem pedig nem tudom miröl beszél. Ha nem neki van igaza akkor meg megsértődik mint egy gyerek. Nem akarom hogy az én családom is tönkre menjen ez miatt.
2013. jún. 26. 07:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!