Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » SZerintetek én vagyok elkényes...

SZerintetek én vagyok elkényesztetve?

Figyelt kérdés

Anya azt állítja hogy folyton rám költ, és zsarol hogy ezentúl nem így lesz és egy fillért sem fogok kapni. Ezen én mindig kínomban röhögök mert kb. semmit nem költ rám. 17 éves vagyok, január óta kerestem melót nyárra, de egyikre sem válaszoltak, ezért meló nélkül vagyok, nincsen pénzem. Zsebpénzt soha nem kaptam, nem is fogok. Ebben az évben egyszer voltunk vásárolni, úgy volt kapok egy komoly futócipőt mert sportolok, erre kaptam egy 3000 ft-os vacakot, amit kb 3* használtam de egy hónapja annyira fáj a lábam hogy ha sokat ülök fél óráig csak bicegek, és kaptam egy 2000 ft-os felsőt. Ennyi.. még névnapomra sem kaptam semmit, és a facebookon köszöntött fel a saját anyám, amikor itthon voltam! pedig nekem nagyon fontos lenne a személyes beszélgetés, és haragszom rá hogy nem tudok róla példát venni. Itt a nyár, 1 db rövidnadrágom van, semmi szoknyám, se strandpapucs, vagy akármilyen szandi, egy darab balerinám van, ami már megy szét. konkrétan az utcára nem tudok kimenni. Nagyon haragszom rá mert imádom a divatot, a ruhákat, és jó stílusom lenne, de nem tudom kimutatni. Ha pedig vásárolni megyünk nem vehetem meg azt ami tetszik mert anyának nem tetszik. Ő mondja meg hogy mi tetszen és mi nem, barátnőkkel nem enged el mert csak elbasznám a pénzt hülyeségekre, ami nem igaz. Ha van pár ezer forintom akkor turiba nézek körül, de nem mindig járok sikerrel. Nagyon elegem van már ebből hogy konkrétan sz*rik a fejemre, nem érdekli mit érzek, és pénzt nem is merek kérni tőle mert akkor megkapnám hogy ingyenélő vagyok stb. Nem is értem miért mondja ezt.. nem vagyunk szegények pedig, teljesen átlagos család... A szobámat se újítjuk fel mert apa nem akarja. 5 éve volt utoljára festve, mindenhol jön le, tele van lyukakkal, ahol régen képek voltak, szögek állnak ki a falból, a szekrényem kb 20 éves és elég viccesen dölöngél, az ágyamat anyáéktól "örököltem" pedig nem is kellett, de ők vettek újat ezért ezt kaptam:) naszóval a lényegaz hogy nagyon régi, lepukkant szobám van, ócska kevés ruhával amik már ezer évesek. Nagyon szeretnék egy gardróbot, szeretek ruhákat tervezni, és ami a legjobban fáj hogy nem varrhatom meg őket, pedig van varrógépem mert anyának nem tetszik az ötlet.

Nem tudom mit csináljak.. most elkezdtem oriflame-ezni hogy legyen egy kis pénzem, de anya a saját rendelését nem szokta kifizetni, mert ő úgy gondolja hogy a hasznomat, ami nekem járna elvásárolja a családnak és ez így milyen jó.

komolyan néha cselédnek érzem magam, mint pl. a hamupipőkében.:D

És a lényege, anya szerint csak el vagyok kényesztetve, de majd a sz*rhoz is hozzászokok, ő ebben biztos.

Szerintetek ez így mi? Annyira el szeretnék költözni fél év múlva ha betöltöm a 18-at, de nincs rá lehetőségem....


2013. jún. 25. 21:10
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

tesómmal nem ilyenek. éppen ma mennek vele vásárolni:) őt szeretik, mert egy papucs, és megtesz mindent amit csak kérnek, mindent elmond anyának, mindig szótfogad nekik, és kb. terrorban van tartva szegény.. egész nap szorong miattuk, de mivel kiskedvenc, megkap mindent..

megyét nem szeretnék mondani.

2013. jún. 26. 12:24
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Elhiszem hogy ki vagy akadva azért kérdeztem mert ha vele is ilyenek akkor nincs mit tenni! Én Bács megyéből vagyok és azért kérdeztem mert tudok egy állást amit megkapatnál nagyon jó meló én is szoktam ezt csinálni!
2013. jún. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Hát szivem az oriflamből nem rendelnék neki az tuti! :)
2013. jún. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Akkor az nekem messze van, de azért köszönöm..
2013. jún. 26. 21:42
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!