Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el a rossz...

Hogyan mondjam el a rossz bizonyítvány jegyeket?

Figyelt kérdés
Félévkor mindenből 4-es,5-ös voltam.Most pedig Matekból,Kémiából,Német Nyelvtanból(Német irodalom 5-ös) 3-as leszek.Hogyan közöljem a szüleimmel?Anyám annyira nem szigorú,apámmal ellentétben.
2013. jún. 11. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
3-as leszek év végén 4 tárgyból, nyugodt lehetsz 1 hónap szobafogságot kibírsz szerintem ;D
2013. jún. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt év közben nem vették észre, akkor túl sokat nem foglalkozhatnak vele most sem.
2013. jún. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szüleid tudják a jegyeid, rendszeresen beírod, aláíratod, akkor nem fognak meglepődni, miből hányas leszel.
2013. jún. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen, tényszerűen. Ne köntörfalazz, ne dadogj, úgysem úszod meg, hiszen a biziben benne lesz. Jobb, ha már előre "vallasz". Amit meg kapsz érte, az a tiéd.
2013. jún. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Őszintén állj eléjük, a büntetést úgysem úszhatod meg.
2013. jún. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%

A bizonyítványra úgy is kíváncsiak lesznek majd szóval szeritnem még ma mondd el nekik, már úgy is mindegy. a 3 as osztályzat nem nagy tragédia, persze ha megvan az eszed a tanuláshoz mert látszik hogy 4-5ös vagy akkor a lustaságod miatt fognak leszúrni téged. Lehet lesz büntetés, lehet hogy nem, de a teljes nyarad úgysem fogják elvenni. Ha meg igen amit kizárok, mert a legkeményebb szülők sem tesznek ilyet, akkor is tanulság az hogy ne légy lusta.

Én egész életembe 3 as tanuló voltam jobbra nem voltam képes, a szüleim is tisztában voltak vele, de elvárták hogy 3 asnál rosszabb ne legyek. Matek, fizika nekem sem ment jól volt amikor kettes voltam belőle. Büntetést nem kaptam érte de mondták hogy a következő tanévben jobban álljak rá a tanulásra ha nem megy akkor inkább szóljak és segítenek, vagy adnak segítséget, de volt amikor büntetést kaptam jogosan. Akkor 1-2 hét szobafogság volt ha akkor sem javítottam akkor az internetet is lekapcsolták nálam. De tanulság volt mert rászántam magam a tanulásra.

Tessék jobban tanulni! Ha nem megy akkor kérj segítséget, azért nem adnak büntetést!

2013. jún. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg nekik természetes hanggal, és minél hamarabb!

Egész jó így is a bizonyítványod.

2013. jún. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!