Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kikészít a családom! Mit...

Kicsi Lányka kérdése:

Kikészít a családom! Mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

17 éves vagyok,a szüleim 2éves koromban elváltak. Azóta apámmal és a nagyszüleimmel élek. A nagyanyám nem normális,utál engem :S

Apámék állandoan becéznek (az még nem is lenne nagy baj), de úgy kezelnek mint egy 5évest...

Mindent meg kell kérdeznem,még azt is,hogy mikor tévézhetek...sőt,lassan azt is hogy mikor ehetek.

És soha semmi nem jó nekik amit csinálok. Hogyha hazamegyek és tanulok,akkor leordítják a fejemet,hogy soha nem segítek semmit,de ha meg nekik segítek,azért kiabálnak mert "én soha nem tanulok"

Ráadásul barátom igen messze lakik tőlünk,(160km),és hozzá se engednek le,pedig már be is mutattam nekik és nem is egyszer volt nálunk. (Már egy éve együttvagyunk..)

Nemtudom mit csináljak,beszélni nem lehete velük...

Azt se engedik,hogy anyummal találkozzak,de azért ha időm engedi,mindig találkozunk..

Régebben vagdostam magam,meg gyógyszereket szedtem miattuk,úgy kiidegeltek...egyszerűen tönkretesznek,és ha valami olyat csinálok amit nemkéne,akkor meg még csodálkoznak,mikor úgy bánnak velem,mint egy kutyával..

Kérlek segítsetek,mit tegyek? :(

17/L


2013. jún. 6. 06:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Miert nem koltozol anyukadhoz?
2013. jún. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 LilikeHelloKitty válasza:
Velem is hasonlóan van,pedig az én szüleim nem válltak el. Akármit csinálok,nem jó nekik. De neked már csak egy év a nagykorúságodig,és ha a válóperben nem til+ották meg,akkor költözhetsz anyukádhoz! U.i.: ne vagdosd magad,mert nagyon lassan,talán sohasem gyógyul be. tapasztalat
2013. jún. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 intrepid ***** válasza:
Csodálkozol, hogy türelmetlenek veled? Ezzel a vagdosással, - gyógyszerezéssel nem bebizonyítottad, hogy oda kell figyelni rád, irányítani kell téged, mert ha a magad feje után mész, akkor hülyeségeket csinálsz, és ártasz magadnak. A vagdosásról annyit, hogy nem kezdenék olyan nővel, akin csuklón vágásnyomokat találok. Aki így akarja megoldani a problémáit, az más dolgokban is az ember idegeire megy.
2013. jún. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem tudnak a vagdosásról meg a gyógyszerekről,szóval nem emiatt viselkednek így...
2013. jún. 6. 08:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!