Büdös, mit tegyek?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok- Tudom, hogy bunkóságnak tűnik, de nagyon zavar. Anyukám dohányzik és büdös a ruhája, a haja, stb. Nem lakunk együtt, de amikor találkozunk, nagyon kellemetlen megölelnem. Soha nem gondoltam volna, hogy ilyet fogok írni, de sajnos ez van. Finoman szóltam neki ez ügyben, mikor kérdezte, hogy miért nem adok puszit, de megsértődött.
2013. jún. 2. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Semmit, az ő dolga, hogy dohányzik-e vagy sem. Ha nem is együtt éltek, szerintem kibírod azt a két puszit hetente...max nem veszel levegőt közben.
2013. jún. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát csak nem tart az az ölelés a végtelenségig. Ha ennyire utálod minek mész oda?
2013. jún. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én is utálom a cigiszagot, de azért egy ölelést meg puszit ki lehet bírni, ha amúgy szereti az ember a másikat.
2013. jún. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!