Fanfan kérdése:

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Szóval nem tudom hogy ez kinél hogy van de az én szüleim valamiért mások.Nyilván minden szülő más de van aki jó irányban és van aki rossz irányban.Az ényémek rossz irányban.Hol is kezdjem.....kezdem az elején:Van két húgom akik folyton anyáznak,így fojton velük foglalkozik.Amikor elkezdek valamit mondani de közbeszól az egyik húgom rá figyel és amikor azt állítom hogy én kezdtem lőbb beszélni a kicsit védi.Még úgy is hogy nem szoltam rá durván a kicsire.

A másik eset amikor barátnőm jön (és ugye nincs mindí rend nálam,vagyis álltalában nincs)leégetnek.És nem csak az a bajom hogy ciki de rosszul is esik.Mindíg más a példa főként egy olyan lány aki az osztáyomba jár és tanulmányilag tökéletes.Az a baj hogy szerintem nem bírnak elfogadni olyannak amilyen vagyok.Igaz nem vagyok tökéletes de én így szeretek lenni:Sokszor nevetek,szeretem a barátaimat,táncolok és sportolok.Az én életem nem CSAK a tanulásról és a hugaim problémáiról szól még akkor sem ha tudom,ezek fontos dolgok.Ráadásul még csak azt sem lehet mondani hogy elhanyagolom őket.Mert nem.Keresem a közös témákat beszélünk meg minden.De valahogy olyan érzésem van hogy nem akarnak elfogadni olyannak amilyen vagyok.Ám ezt nem beszélhetem meg velük úgyis mindent tagadnának(tapasztalat).SEGÍTSETEK!!!:(



2013. máj. 31. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:

1., csipd el anyukádat, amikor a hugicák nincsenek a nyakában, esetleg hívd el fagyizni, beszélj vele kettesben!

2., ne add fe a személyiséged mások kedvéért! Olyan vagy, amilyen, elsősorban magra kell figyelj! Ha te így vagy boldog, így vagy, na bumm!:)

Használd ki a fiatalságod, légy boldog!:)

2013. máj. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem könnyű helyzet.. mindenesre neked van igazad, te fogod fel jól az életet, ne hagyd hogy olyan legyél mint ők..

Amúgy mennyi idős vagy?


Lehet a kollégiummal jobbn járnál, ha már elég idős vagy.

Nos.. ha ne mtudsz velük besézlni ilyenről akkor fölösleges, úgyse változnának meg.. meg ebből ki is derül h a húgaidat többre értékelik mint Téged..


Az is lehet hogy valaki olyanra emlékezteted őket akit ők nem kedveltek, és ezért, de nem ismerem a családodat..ja, hogy ne érzed magad egyedül nálunk is volta nag családi valhék, tudok én is mesélni egy jó oárat.. :)

Amúgy mennyi iőt töltesz otthon? Ha van barátod, akkor jó ötlet ha vele eljársz valahova.. bár ha meg nincs, akkor mindegy.. amúgy még egy utols ókrédés, merrefelé laksz? Budapest körnéykén vagy vidéken? mert ha vidéken könyebben tudsz koliba menni..

2013. máj. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia centiméter007!13 éves vagyok és Budapesten lakom.Barátom még nincs.:(

Köszi a válaszodat (és az első válaszoló válaszát is) és ha nem javul a helyzet (egy ideje így van úgyhogy gyanítom nem fog)a tanulmányaimat koleszban fogom folytatni....

Tényleg köszönök mindent!!!:)

2013. máj. 31. 22:22

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!