Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek ezt meg lehet...

Szerintetek ezt meg lehet valaha bocsáltani?

Figyelt kérdés

Apám megcsalta anyámat... többször is bántalmazta előttünk. Azt kiabálta a szomszédoknak, hogy lemondok a saját gyerekeimről. Elkergetett a saját házunkból, azt mondta költözzünk el a p**sába. Azt is hozzátette, hogy többet ne szólítsuk őt apánknak, mert ő többé nem az. Nem fog értünk semmit tenni és nem fog velünk foglalkozni. Egy szóval kitagadott bennünket.

Azóta próbálja helyre hozni a hibákat.

Ti ezt megtudnátok neki bocsáltani?


2013. máj. 29. 22:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

A megcsalást és a bántalmazást semmiféleképp sem,na meg a kitagadást sem.Undorító dolog mindegyik.

1.Ha valaki megállapodik egy ember mellett,akkor maradjon is azzal,kivéve ha megcsalja vagy ha bántalmazza!

2.Ha képes egy apa azt ordítozni,hogy kitagadja a gyermekét/gyermekeit,akkor nyilván nem kell neki a saját gyereke és sosem szerette és nem is volt soha igazi apa!

3.Ha valaki bántalmazni képes valakit nagyon durván,akkor azt mondom,hogy lehet,hogy durvább dologra is képes,esetleg mondjuk gyilkosságra.De nem azt mondom,hogy ha valaki pofon üt valakit,akkor az már gyilkos is lesz..HANEM azt mondom,hogy ha már összerugdalja,pofozza..stb.(tehát nagyon durván bántja),akkor már képes lenne megölni..EGY ILYEN EMBERT PEDIG jobb elkerülni!!

2013. máj. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
55%
Mindent meg lehet bocsátani. De ehhez emberi nagyság kell.
2013. máj. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Velünk is ez volt a sztori. 6 éves voltam talán fel se fogtam még mi történik. Azóta felnőttem, de soha sem tudtam apaként tekinteni rá, lerombolta ezt a képet előttem. Ettől független szóba állok vele (évente kb háromszor).
2013. máj. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nem! Szerintem ezt SOHA!
2013. jún. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!