Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt olyan akinek az...

Van itt olyan akinek az anyukája külföldön él? Fel tudtátok dolgozni?

Figyelt kérdés

Nagyon hiányzik és sokat sírok ezért.A szüleim elváltak és nekem csak ő volt egész életemben.24 vagyok,lassan megszületik a kisfiam és nagyon nagy szükségem lenne rá,az anyukámra!Már lassan egy éve Londonban él és még nem tudott hazajönni. :-(

Sokat dolgozik ezért keveset tudunk beszélni.

Nem tudom mit tegyek,mintha hiányozna egy darabom és semmi sem vígasztal.Nem mindig volt zökkenőmentes a kapcsolatunk,de nagyon szeretem és úgy érzem sokszor,hogy miattam is ment el.


2013. máj. 29. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Az édesanyád valószínû egy jobb élet reményében ment Angliába,nem pedig azért mert te nem vagy fontos neki.A szüleid elváltak és te nagykorú vagy,így úgy gondolta elmehet nyugodtan.Az én szüleim Spanyolban dolgoznak,azt mondták,majd jönnek...ennek 2 éve,de mit tegyek?Van saját családom,szeretnek.A szüleim majd betoppannak váratlanul..de örülni fogok nagyon.Addigis az enyéimmel foglalkozom.Ne aggódj te sem,nyugodj meg,mire megszületik a baba,a mamája betoppan hozzá....hiszen melyik nagyi ne várná,hogy láthassa az unokáját!!!?!!!!
2013. máj. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem mondtam,hogy nem vagyok fontos neki.A válás miatt a mi kötődésünk más,tripla olyan erős.Tudom,hogy jó neki ott és örülök,de 24 évig az egyetlen volt,most pedig nincs.Nem tudja pótolni senki!
2013. máj. 29. 20:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Az biztos,hogy nem pótolhatja senki,mert anya csak egy van!
2013. máj. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnállak nagyon.Az én egyik osztálytársam fél évet bírt a szülei nélkül a rokonaival,mert nagyon hiányzott neki az édesanyja.Aztán 1 évre kivitték,nem tetszett neki Anglia,meg az ottani oktatás,de azt nem mondta el pontosan,hogy miért.Ő 17 éves lány,annyi,mint én.Ja az ő szülei is elváltak,de szerintem már jópár éve.
2013. máj. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 21 vagyok, a szüleim elváltak, mikor 6-7 éves voltam. Négy évvel ezelőttig tök jól éltünk, de aztán anyát kirúgták, így elindultunk a lejtőn. Tavaly év elején kiment gürizni Amerikába, a nővéremmel egyedül maradtunk itthon (ő két évvel idősebb nálam). Elég durva hiteltartozásunk van a késedelmi kamatok miatt, így úgy tűnik, anya már sosem fog abban a házban élni, amiért jelenleg is rabszolgáskodik. Két-három hónapja a nővérem is kiment bébiszitterkedni, úgyhogy most egyedül vagyok, persze ő nyár végén jön is vissza. Én valahogy már megszoktam igazából, pedig anyával is és a tesómmal is elég szoros a kapcsolatom, de hét közben lefoglal a tanulás, hétvégén a barátommal vagyok, amúgy meg intézgetem a papírokat meghatalmazással - merthogy mindig van valami behajtó, aki fenyegetőzik. Anyával nem beszélek sokat, akkor is csak e-mailezni tudunk vagy chatelni pár percet, mert mindig rohannia kell, meg el is romlott a saját gépe. Elég sz*r, viszont egy csomó mindent tanultam már, például hogy anyán és a tesómon kívül más rokonra nem számíthatok, és már nem okoz gondot, hogy felhívjak idegeneket (ez egy éve még elég nagy kihívás volt számomra). Szóval egy kicsit felnőttem, azt hiszem... Szerettem volna, ha erre 25 éves koromban kerül sor, de sajnos nem mi választjuk meg a felnőtté érés időpontját.

Azt tudom javasolni neked, hogy Te is kösd le magad valamivel, várd sok szeretettel és békével a babát a sok szomorkodás helyett. Persze ezek üres szavaknak tűnnek, és azok is maradnak, amíg nem táplálod be magadba a pozitív életfelfogást: mindennek a jó oldalát nézni, és arra gondolni, hogy lesz ez jobb is...

2013. máj. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!