Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apukámnak mi a baja velem?

Apukámnak mi a baja velem?

Figyelt kérdés
3évre elment amikor elváltak a szüleim deközben hazaszokot jönni 1hónapra és akkor nagyon normális aranyod kedves szokot velem lenni de most amikor hazajött ujra öszejötek anyukámal és azóta egyfolytába csak lebasz oylanokat mond hogy hányingere van tőlem meg hogy én egy hiba vagyok meg hogy jólenne elverni pedig én csak próbálok vele lenni elzavar és pedig én nem csináltam semmi roszat vele ma pedig megtiltota hogy lovagolhassak 6éve lovagolok de most monta hogy nem járhatok ki többet
2013. máj. 26. 22:52
 1/3 anonim válasza:
61%
Apukád egy köcsög! :-( undorító az ilyen
2013. máj. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

És anyud egy ilyen pasihoz ment vissza? Ülj le anyuddal beszélgetni erről, hogy nem ugorhat pikk-pakk vissza az életetekbe mintha mi sem történt volna és hogy ő mit lát ebből. Tudja e egyáltalán.

Nem azt mondom hogy nincs joga visszafogadni, de mindennek megvan a maga rendje és módja

2013. máj. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
pedig régen anyám ezér vált el apámtol egyszerűen nem értem ..
2013. máj. 27. 22:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!