Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ilyen velem anyám?

Miért ilyen velem anyám?

Figyelt kérdés

Sziasztok,bocsi,de kicsit hosszú lesz a sztori,így könnyebb

lesz érdemleges választ adni.


Anyám eléggé magának való,tipikus idegeskedő,depresszióra hajlamos ember,aki negatív szinte mindenben.

Barátai nincsenek,stílusa miatt a rokonok háromnegyedével megszakította a kapcsolatát,még egyetlen az egyetlen testvérével is.

Én 21 éves vagyok,lány,van egy öcsém,ő 18 éves.

Én olyan típus vagyok,hogy szeretek jóban lenni ismerőseimmel,rokonaimmal,szeretem a közös programokat,családi összejöveteleket,anyám utálja.

Nem élek már együtt velük,párommal élek 40km-re tőlük.

Anyám mindennél jobban utálja az anyósát,összeférhetetlenek,sosem jöttek ki egymással.

Szerintem erről mindketten tehetnek,tipikus az a 2 ember,akiknek nincs közös téma,nem egymáshoz valók,tök ellentétesek.


Na én hosszú idő után elmentem mamámékhoz,tudni kell hogy

nem csak ő lakik ott,hanem egy nagy 2 emeletes családi házról van szó,a lánya(az én nagynéném)és az én 3 unokatestvérem is ott lakik,akikkel jó a kapcsolatom,és rég láttam őket.

Elbeszélgettünk,megebédeltem náluk,majd mentem is haza.

Anyám megtudta,hogy lenn voltam mamáméknál,ezért elhordott mindennek,hogy ők állítólag mindig negatívan beszélnek rólam a hátam mögött,mekkora egy sz.rkeverő p.csa vagyok,ő többet nem foglalkozik velem,amiért se..et nyalok neki.

A testvérem is rám írt,hogy mondta neki anyu hogy kocsog mamámmal foglalkoztam,ő ezek után nem áll velem szóba,

mert egy napraforgó gec. vagyok......tesómat is teljesen ellenem fordította anyu.....miért teszi ezt?


2013. máj. 21. 12:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Jéééézusom. Már bocs, de anyád idegbeteg. Van nálunk is a családban egy ilyen nő, aki elhordja mindennek a körülötte lévőket. Nem tudok igazából jó tanácsot adni, én a helyedben távol tartanám magam tőle. Sajnálom!
2013. máj. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!