Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerelmes vagyok és nem tudom...

Szerelmes vagyok és nem tudom hogy mondjam el anyunak mert mi mindig mindent elmondunk egymásnak, és ha nem mondom el félek hogy megbántom vele, hogy mondjam el?

Figyelt kérdés
2013. máj. 23. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
Amíg nem jártok a fiúval legalább 1 hónapja addig fölösleges szerintem.
2013. máj. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Boldogság Bár ***** válasza:
76%
Mondd neki, hogy szeretnéd ha részese lenne az életednek. ezért mondani szeretnél valamit :) és bökd ki, hogy szerelmes vagy. meglátod még pár jó tanács is jár :) mindenkinek azt javaslom legyen őszinte az anyukájával, mert ő az az ember aki mindig mellette fog állni :)
2013. máj. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Én úgy csináltam, hogy egy este mellékuporodtam a kanapéra, borzalmasan elpirultam és kiböktem az igazat. :) Ne aggódj, ha eddig őszinte, nyílt kapcsolatban voltatok, nyugodtan elmondhatod neki ezt is!
2013. máj. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat :DD
2013. máj. 28. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!