Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet kezdeni egy olyan...

Mit lehet kezdeni egy olyan apával?

Figyelt kérdés
aki papíron jelentősen kevesebbet keres mint a valóságban,gyermektartást egyenlőre nem fizet hónapok óta.szeretnék normálisan megegyezni de nem érzem jogosnak a részéről hogy csak azt a minimális összeget fizesse miközben sokkal magasabb a jövedelme.mielött jönne a pénzéhes dög lehúzná az apát című "fejezet"én egy köztes megoldást szeretnék,ami mindenkinek jó és jogos lenne...

2013. máj. 17. 16:00
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
azért mert ő a 350000ftból amit keress 20000ftot akar adni az nem normális...én megegyeznék vele,de egyenlőre nem tudok.ha feljelenteném a munkahelyén más családok kerülnének sz.r helyzetbe
2013. máj. 17. 18:01
 12/18 anonim ***** válasza:
Sőt ha feljelented, lehet őt is kirúgják, és akkor még ennyit sem kaptok.
2013. máj. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
de neki nincs felelősség érzete?dolgozni még nem tudok 5hónapos a gyermek
2013. máj. 17. 18:07
 14/18 anonim ***** válasza:
Akkor ne pénzt kérj hanem ez az összeg mellé fizesse az oviban az ebédet vagy valamit.
2013. máj. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Most te tényleg csodálkozol, miért szerinted van felelősségérzete egy olyan "apának" aki otthagy egy 5 hónapos gyerekkel?
2013. máj. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
igen én úgy gondolom azért mert engem nem szeret a gyerekének még akarhatja a jót...
2013. máj. 17. 18:14
 17/18 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, hogy ezen kívül vegye meg minden hónapban a pelenkát és a kaját neki, vagy a ruhákat. Nekem is most van babám, egy éves, veszett sokba kerül.
2013. máj. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Ladányi Gyuri válasza:
Sajnos kénytelen vagy beérni azzal amit a hivatalos kereseti papírja alapján megítélnek neked. Egyezz meg vele valahogy mert ha feljelented csak rosszul járhatsz. Mivel többet keres mint ami a hivatalos gondolom nem adózik utána. Ez adócsalás! Azt írod , hogy tudtál róla , tehát ha feljelented te is képbe kerülsz , miért nem szóltál eddig az illetékes szerveknek. És ha emiatt elveszti a munkáját és nem tud gyerektartást fizetni akkor leültetik abból meg nem látsz pénzt. Sok választásod nincs.
2013. máj. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!