Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni egy ilyen...

Mit lehet kezdeni egy ilyen apával?

Figyelt kérdés

Sajnos az én apám,a szó szoros értelmében alkoholista,agresszív,kötekedő,érzéketlen ember.

Folyton megy a cirkusz itthon,hol velem cirkuszol,hol anyámmal,hol a húgommal. Mindenbe beleköt,ha kinyitom az ablakot akkor,abba,hogy miért teszem,abba is belekötött,hogy én miért ezt és ezt a szakmát választottam a középiskolában,rám ordít ha éjszaka kijövök a szobámból és elmegyek a mosdóba,akkor is rám ordít,hogy hagyjam abba ha almát eszek,mert őt zavarja,zavarja ha szotyit eszek,zavarja ha nevetek valamin.Anyámat a sárgaföldig lealázza,az meg eltűri.. Napi 20 üveg sört megiszik,de őt már 4üveg sör megártja..Anyámnak a keze is eltört miatta mert egy verekedés közben megakarta védeni.. A húgom májusban mondta,hogy a való világból hagy adjon le a VV Évára 2szavazatott,mondtam oké de csak kettőt,erre a kettőből szépen negyven lett.. Kijött egy 26ezer forintos számla,azt nyögjük 3hónapja. Én adtam oda a ballagási pénzemből 14ezer forintot.. Erre nem rég felhívták aput az UPCtől és még egyszer kiakarták velünk a pénzt fizetni. Apám felkapta a vizet és mivel egyedül vagyok itthon velem kezdett el cirkuszolni,hogy szét ver meg ilyenek,mindenbe belekötött,és megmondta,hogy nem kapom majd vissza a 14ezer forintot.. De még én nem is mentem el fodrászhoz január óta,nem is mentem kozmetikushoz,nem is vettem magamnak egy kettő új ruhát.. Mindjárt itt a suli nem tudom mi lesz velem.. Én ezt már nem bírom idegileg mit tegyek? 16 múltam 3hónapja.


2011. aug. 11. 12:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnállak nagyon, mert sajnos tudom hogy mit érzel! De a szüleim külön váltak, nem éltünk együtt és minden rendbe jött, anyunak van egy élettársa és tök jól elvagyunk az apukád már nem fog megváltozni!!! És csak rosszabb lesz! Én azt javaslom hogy anyukáddal költözzetek el tőle mert ha már most kivagy idegileg az befolyásolja az egész életedet! Inkább legyetek ketten anyukáddal békében, nyugalomban mint örökösen rettegésben! Kitartás!!!!
2011. aug. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!