Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt olyan rajtam kívül...

Van itt olyan rajtam kívül aki számtalanszor megkapta ezeket a sértéseket a szüleitől (lent)?

Figyelt kérdés

hülye , semmirekellő, minek vagy ? , minek élsz ?

megbántam hogy megszültelek , rajtam élősködsz ?

hogy jössz te ahhoz hogy rajtam élősködsz 18 évesen.. mi jogod van hozzá ? ilyesmikre gondolok.. szóval van itt olyan akivel így beszéltek,beszélnek a szülei ?



2013. jan. 1. 19:29
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
mai világba hogy a p**ába önállósodjon egy 18 éves, pláne ha még külön lakásba is költözik, max csövesnek mehet....
2013. jan. 5. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
Van!
2013. jan. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Nekem anyukám jött azzal egy eltévedés után hogy bárcsak döglenél meg. 14 voltam de élénken él bennem. Egy vasúti átjárónál voltunk
2013. jan. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 sysyqueen ***** válasza:
kézfogás csajszikám... ennél durvábbakat is megkaptam... ha elváltak akkor én voltam az oka... amikor újból össze jöttek megint én voltam az oka... amikor az albérletből elköltöztünk mert már túl sok pénz akart volna a tulaj annak is én voltam az oka... és így tovább... amikor úgy döntöttem hogy összeházasodok életem nagy szerelmével akkor én voltam a falu legnagyobb murvája... élem a kis életemet boldog házasságban már 5 éve de a faluban mi csak a gyerekgyártó toloncok vagyunk... akik az ősökön élősködnek... pedig esküszöm egy morzsát nem kértem tőlük soha és időnként még az ők számlájaikat is mi fizattük be hogy ne vágják le nekik a villanyt és vizet... de hát mindegy...
2013. jan. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!