Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Mennék, de? (lent)

Mit tegyek? Mennék, de? (lent)

Figyelt kérdés

Szüleimhez készülök szombaton,de párom kiakadt ezen,kiabált egy sort,vissza ment melóba.

Nincsenek jóban(párom,szüleim),de attól én még mehetek haza egyedül,nem de?Régen láttam a szüleimet(1 év),de múlthéten voltam hozzájuk.Ezért nem akarja a párom,hogy menjek,mert voltam múlthéten,mert hogy nincs annyi pénzünk utazgatni...Kaptam a szüleimtől egy kis pénzt,párom azt mondta,hogy neki nincs szüksége senki pénzére..mondom,akkor buszra elteszem.Most is mondtam neki,hogy abból a pénzből megyek.(20km)

Mennék is,de nem akarok összeveszni a párommal.

Én is összevesztem már egyszer a szüleimmel,kitartottam a párom mellett,de nem lehet örökké rosszba lenni,nekem hiányoznak.1 héten egyszer elmehetek szerintem,csak párom szerint nem.



2012. júl. 12. 14:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Tőlünk is engedélyt kérsz? Már régen a buszon kellene lenned.
2012. júl. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem engedélyt kérek..Jól esett kiírni magamból...na meg ugye ki mit gondol
2012. júl. 12. 15:06
 3/10 anonim ***** válasza:
MENJ!!
2012. júl. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Régen rossz ha a párod a családodtól tilt. Egyszer már kiálltál mellette velük szemben, akkor a te érdekeid mikor is kerülnek majd előtérbe?

20 km... mennyibe is kerül? Egy teljes jegy is vagy 400 forint, oda-vissza 800, ráadásul nem is az ő pénzéből mész. Őszintén szólva jó nagy hülye vagy, ha meghunyászkodsz és eleget teszel az akaratának!

2012. júl. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem fogok eleget tenni.Már azt mondom,hogy nem lesz mindig az,amit Ő akar.
2012. júl. 12. 15:18
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?? Az hogy elmenj-e vagy sem? Az előbbi kommentedben megválaszoltad saját magadnak. Elmész. Ne várj, ülj fel a buszra és kész. A párod úgyis belefog törődni.
2012. júl. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A párod változhat, de a szuleid mindig a szuleid maradnak. Ha nem tetszik a párodnak, akkor tehet egy szivességet. Gondolom te sem mondod neki, hogy nem mehet haza az anyjához.

25N

2012. júl. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az anyja 1 emelettel lejjebb lakik.Akkor megy,amikor akar.
2012. júl. 12. 15:32
 9/10 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem,hogy szombat,vasárnap dolgozik a párom.+ egész héten..nem jó egyedül egész nap.Munka nincs sajnos,amitől kezdek kikészülni,már sokszor a párom nyugtat :(
2012. júl. 12. 15:34
 10/10 anonim ***** válasza:

7. vagyok

Ha van valami gondja, akkor mond meg neki, hogy én sem szolok bele,hogy mikor mész át anyádhoz.

Amugy nem érdekelne mit mond. Ha nincs munkád, akár egy hetet is a szuleiddel tolthetsz.

2012. júl. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!