Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan szabaduljak? Mit tegyek?

Hogyan szabaduljak? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

18l vagyok. Apám lényegében nem foglalkozik velem. Vagy itthon fekszik a laptopja előtt, vagy nem látom egész nap. Általában csak a pénzemet kéregeti el. Alig nevelt, azt sem tudja, hogy végzek a suliban, mikor hol vagyok. Elég alpári módon tud megnyilvánulni, gyakran velem is káromkodik.


Anyám az ellentéte. Nyáron dolgoztam (alkalom adtán hostess munkát csináltam egy olyan cégnél, ahol még a főnököt is ismerem), és eljött vergődni oda, ahol dolgoztam, hogy mit képzelek, magamról, 40 °C van, ne legyek a napon (árnyékban voltam, és nem volt 40 °C). Haza rángatott. Kutakodik a holmijaim közt, a naplómat régen megtalálta, elolvasta, és a fejemhez vágta az olvasottakat. A számítógépemben is kutakodott, kitörölt csomó olyan dolgot, ami nem tetszett neki (nagy nehezen feldolgozta, hogy van jelszó a gépemen).

Gyakran találkozom azokkal a srácokkal, akikkel nyáron dolgoztam (minden nap a munkahely előtt megyek el), van, hogy elmegyünk a McDonald's-ba meginni egy kávét, nyáron sokat fagyiztunk, stb. Anyám egyszer vergődik, hogy miért vagyok velük annyit, máskor azt mondja, milyen jó, hogy ismerem őket, mert úgy néz ki, lesz biztos munkahelyem. Egyszer lebunkózza őket, máskor 'milyen normálisak'.

Nem enged el szórakozni (pedig péntekenként jó lenne pár ismerősömmel beülni egy pub-ba). Nem iszom, csak dohányzom. Lényegében csak itthon vagyok, vagy suliba. Legutóbb úgy könyörögtem ki, hogy 23:00-ig had menjek el egy pub-ba megtartani a szülinapomat.

Pár hete tetoválást szerettem volna. Rábólintott, de odajött a szalonba hepciáskodni, hogy nem lesz tetkóm. A Bibliát is megmutatta, hogy tilos. Fenyegetőzött, ha megcsináltatom, akkor elköltözik otthonról.


18l



2012. febr. 19. 11:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nagykorú vagy, tied a pálya! Persze, már azt is megteheti ,hogy kitesz otthonról, ha nem tetszik a viselkedésed.
2012. febr. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok mindenben adsz a véleményére. A tetkót minek kellett megkérdezni? Elmúltál 18. Bár én utálom a tetkókat, de hülyeség volt tőle megkérdezned.
2012. febr. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!