Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogos, hogyha ezek után nem...

Jogos, hogyha ezek után nem merek enni anyám főztjéből és általa készített italokból?

Figyelt kérdés
Illetve, ha kint hagyom a kajám vagy italom azokat se merem elfogyasztani, mert kb. 3 éve melatonint tett az italomba, mert nem tudtam aludni és most félek, hogy ezt újra meg fogja még tenni.

ma 15:17
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Nem érti. Néha kint felejtek kajákat, innivalókat a konyhaasztalon és aztán nem merem őket megenni/inni. Egyébként a pizzafutáros kérdés az nem az én kérdésem, valóban írtam ki itt korábban kérdéseket ezzel a témával kapcsolatban, de az nem az én kérdésem.
ma 18:45
 22/24 anonim ***** válasza:
12%

Nem kell értenie, elég ha megszokja. Ha parádézik rajta, legyen egy sablon válaszod, mindig ugyanaz. Reggel tudatosítsd magadban, hogy cirkuszolni fog. Ismered már, sejtheted hogy mikor és hányszor. A cirkusz túlélésére azzap motiváld magad, amit azután terveztél csinálni. Így iktasd a napirendbe anyád értetlenségét, mint egy tervezhető kellemetlenséget.


Példa: "Vettem egy nagy adag kínait, de túl sok egyszerre. A maradékát nem merem otthagyni ezért kidobom. Anyám kb. este hét fele ér haza és kezd el vacsorát főzni, így hét és nyolc között fogja a kukában meglátni. Jön a szokásos értetlen tekintet és a számonkérés, amivel nagyjából 10 percig el lesz foglalva. Nem magyarázom el neki újra. Nem érvelek, hagyom hogy beleunjon a hisztibe. Fél nyolc után ha elült az indulat, bekapcsolom a kedvenc sorozatom és felteszem a fülesem."

ma 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod utolsó :)
ma 19:07
 24/24 anonim ***** válasza:

Itt nem az a probléma,hogy anyád próbál lenyugtatni,hogy végre kipihend magad. Itt a probléma az,hogy szeretnéd ha mindig veled foglalkoznának. Ez teljesen látszik a válaszaidból is. Fárasztó vagy,nem csodálom ha anyád már trükkökhöz folyamodik.

Ja és bizonyára annyira nem tudod ezen magad túltenni,hogy emiatt nem tudsz tanulni,dolgozni,házimunkát végezni,meg semmit,ami egy kicsit is felnőttesebb,érettebb dolog,mint azon hisztizni,hogy anyád évekkel ezelőtt mit csinált. Hát figyelj! Nem velem szúrsz ki ha leragadsz,hanem magaddal,de nagyon.

ma 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!