Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés

Anyukám idős már, feledékeny. Én más országban lakom es azt szeretném, ha hozzám költözne, hogy tudjam segíteni.

Engem le fognak százalékolni sajnos egyelőre nem tudom segíteni anyagilag! De ha nálam lakna akkor nem volna gond, megélnénk ketten!

Szívesen megosztom vele mindenem.

Nagyon fáj hogy soha nem tudtam segíteni, mert sose volt rendes munkám a mentális betegségem miatt ami miatt le fognak százalékolni, nem tudtam segíteni ahogy más gyerek segíti a szüleit!

Ebbe belebetegedtem a fájdalomba. Szeretnék vele lakni.

Állítása szerint ő nem, azt mondja el tudja látni magát, mindenbe beleköt csak ne kelljen velem lakjon. Nem akar terhemre lenni, de nincs terhemre, nekem nem kell már párkapcsolat, igazán anyukám társaságára vágyok.

49 éves nő vagyok, van egy nagy gyerekem nekem is, de aki még nem nagykorú, aki miatt nem tudok hazaköltözni, hogy anyámra vigyázzak, de ő se akar idejönni!

Nem is merek arra gondolni, hogy esetleg meghal! Nem élem túl mentálisan! Szar gyereke voltam! Segítsetek!


tegnap 22:10
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Nem egyértelmű, hogy anyukádnak szüksége van-e segítségre. Ha semmi komoly baja, akkor teljesen érthető, hogy nem akar költözni. Ha baja lenne, akkor is nyilván nagyon nagy váltás lenne neki külföldre költözni.

Vannak ingyenes vagy nagyon minimális díjjal járó szociális szolgáltatások, önkormányzat, egyházak biztosítják. Nézz utána. Ha segítségre van szüksége, ők tudnak segíteni alap dolgokban, bevásárlás, takarítás, stb.

Viszont nekem úgy tűnik, hogy inkább azért szeretnéd, ha kiköltözne hozzád, mert te egyedül vagy, magányos vagy, és jobban szeretnél anyukáddal élni.

ma 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Hol van az a külföld, amugy? Lakhatasi támogatást akkor kapsz, ha szociális bérlakások élsz. Oda senki nem költözhet be a fenntartó engedélye nélkül. Ha segélyt kapsz, m a rpedig a lakhatasi támogatás pl épp az, azt lecsokkentik, ha új lakó érkezik.
ma 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy egy mentálisan beteg embernek kellene egy esetleges kezdődő demenciával rendelkező személyt ápolni..
ma 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Szerintem ne erőltesd, ha nem akarja akkor fogadd el a döntését.

Az is lehet ha együtt laknátok

az csak konfliktusokhoz vezetne.

Amúgy nem ide tartozik de egy kis hasonlóság van.Én is mentális beteg vagyok és én is gondolkodtam a leszázalékoláson de végül annyiban hagytam..

Neked hogy sikerült elintézni?

ma 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

24


Egyrészt a kérdező külföldön él, másrészt egy szóval sem említette, miért százalékoljak le

ma 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!