Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés

Anyukám idős már, feledékeny. Én más országban lakom es azt szeretném, ha hozzám költözne, hogy tudjam segíteni.

Engem le fognak százalékolni sajnos egyelőre nem tudom segíteni anyagilag! De ha nálam lakna akkor nem volna gond, megélnénk ketten!

Szívesen megosztom vele mindenem.

Nagyon fáj hogy soha nem tudtam segíteni, mert sose volt rendes munkám a mentális betegségem miatt ami miatt le fognak százalékolni, nem tudtam segíteni ahogy más gyerek segíti a szüleit!

Ebbe belebetegedtem a fájdalomba. Szeretnék vele lakni.

Állítása szerint ő nem, azt mondja el tudja látni magát, mindenbe beleköt csak ne kelljen velem lakjon. Nem akar terhemre lenni, de nincs terhemre, nekem nem kell már párkapcsolat, igazán anyukám társaságára vágyok.

49 éves nő vagyok, van egy nagy gyerekem nekem is, de aki még nem nagykorú, aki miatt nem tudok hazaköltözni, hogy anyámra vigyázzak, de ő se akar idejönni!

Nem is merek arra gondolni, hogy esetleg meghal! Nem élem túl mentálisan! Szar gyereke voltam! Segítsetek!


tegnap 22:10
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén. Ha 49 vagy, akkor anyad minimum 66 éves. Ebben a korban a szomszéd utcába se akarnak elkoltozni, nemhogy másik országba. Amúgy mivel segítenéd, ha téged épp leszazalekolnak? Nyilván nem azért teszik, mert olyan fitt vagy
ma 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 NTBS ***** válasza:
100%
Semmit. Amíg nincs papír, hogy nem cselekvőkepes addig semmit.
ma 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
63%
Kövezzetek meg,de van egy olyan érzésem,hogy a kérdező az anyagi helyzet miatt akarja odaköltöztetni az anyját. Bár nem tudom,hogy külföldön mennyi jár ,ha valakit leszázalékolnak.
ma 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
64%
Hát, nekem inkább az az érzése, hogy neked jönne jól a társaság meg a nyugdíja.
ma 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Kár utolsó kettő, hogy magatokból indultok ki. De mindenki elszólja magát előbb utóbb, tartja a mondás. Anyámnak biza óriási nyugdíja van, 220 euró körül, nekem meg 1350 lesz a betegnyugdíj plusz házbérpótlék 500.

Igazatok van, a zsíros nyugdíja miatt akarom. Most kb 1500 euró a havi bevételem

ma 08:49
 16/25 anonim ***** válasza:
48%
15, annyira magamból indulok ki, hogy 15 éve eltartom a beteg, 100 alatti ellátással rendelkező anyósom, akit magunkhoz vettünk...
ma 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
91%

Jézusom, kérdező, én sem akarnék veled lakni... Pláne nem külföldön. Hát persze.


Keress szakembert, mert nagyon komoly kötődési zavarod van.

ma 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
48%
De ha nálam lakna akkor nem volna gond, megélnénk ketten! - nem, tényleg nem a lkahatási szrságod miatt vennéd oda, áh... kicsit sem.
ma 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő nem szeretn veled lakni, semmit sem tehetsz. Hívd fel néha kedvesen, és hagyd élni! a megszokottjában.
ma 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy eltartanám barom, a kaja kijönne kettőnknek de penzt küldeni nem tudok ! Barom 18 as!
ma 11:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!