Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés

Anyukám idős már, feledékeny. Én más országban lakom es azt szeretném, ha hozzám költözne, hogy tudjam segíteni.

Engem le fognak százalékolni sajnos egyelőre nem tudom segíteni anyagilag! De ha nálam lakna akkor nem volna gond, megélnénk ketten!

Szívesen megosztom vele mindenem.

Nagyon fáj hogy soha nem tudtam segíteni, mert sose volt rendes munkám a mentális betegségem miatt ami miatt le fognak százalékolni, nem tudtam segíteni ahogy más gyerek segíti a szüleit!

Ebbe belebetegedtem a fájdalomba. Szeretnék vele lakni.

Állítása szerint ő nem, azt mondja el tudja látni magát, mindenbe beleköt csak ne kelljen velem lakjon. Nem akar terhemre lenni, de nincs terhemre, nekem nem kell már párkapcsolat, igazán anyukám társaságára vágyok.

49 éves nő vagyok, van egy nagy gyerekem nekem is, de aki még nem nagykorú, aki miatt nem tudok hazaköltözni, hogy anyámra vigyázzak, de ő se akar idejönni!

Nem is merek arra gondolni, hogy esetleg meghal! Nem élem túl mentálisan! Szar gyereke voltam! Segítsetek!


tegnap 22:10
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Ha kevés is a pénz legalább együtt kéne legyünk! Nekem olyan sokat számítana!
tegnap 22:11
 2/23 anonim ***** válasza:
77%
Ez túl összetett helyzet, pszichológusra van szükséged, de anyukádtól várd, hogy feladja az itthoni megfelelő életét, ha egyszer nem akarja, ő megvan magában. Egy gyerek nem szar, a szülő lehet szar, a gyereknek nem az a dolga, hogy a szülő gondját viselje, kivéve az öreg, magatehetetlen szülőt, de itt az nem áll fenn. Eljön az idő, amikor meghal, mindannyian odajutunk elkerülhetetlenül. Ha valamit meg akarsz vele beszélni, azt akarod, hogy tudja, mert bűntudatod van, írd meg neki levélben.
tegnap 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%
Jav: ne anyukádtól várd
tegnap 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

De segítségre van szüksége!

Nem halhat meg egyedül!

tegnap 22:39
 5/23 A kérdező kommentje:
De miért van pszichológusra szükségem? Beteges a ragaszkodásom?
tegnap 22:42
 6/23 anonim ***** válasza:
93%
Nem irányíthatod egy másik ember életét. Ő nem akar kimenni. Ezt neked tudomásul kell venned. Azért javasoltam a pszichológust, mert alacsony az önértékelésed és bűntudatod van. És igen, felnőttként már tudni kell az anyánk nélkül élni az életet.
tegnap 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
96%
Itthon intézz neki valakit aki segíti. Szociális segítő vagy mi a nevük.
tegnap 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
92%

"Nem halhat meg egyedül!"


Egyedül jöttünk a világra és egyedül távozunk.


Ez az élet rendje.

A vég pedig sosem szép. Ritka, hogy egy embert alvás közben, váratlanul érjen békésnek nevezhető halál.

tegnap 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
66%

" Egy gyerek nem szar, a szülő lehet szar,"


EZ azért nem mindig van így.

ma 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
86%

"Csak" feledékeny vagy demencia korai szakaszban?

Mert ha van esély rá hogy demens akkor az nagy baj. Idővel mindenképp 24 órás felügyelet kell majd mellé.

Ezt mi hamarabb ki kéne vizsgáltatni és utána járni.


Anyukád ha nem akar ki menni akkor nem is fog. Nem fogja az egész életét becsomagolni és hátrahagyni.

Keress neki itthon szociális ellátó intézményt ahová be veszik.

ma 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!