Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van olyan jogszabály miszerint...

Van olyan jogszabály miszerint kötelezően gondoskodnod kell a szüleidről? Ez minden esetben így van? Hogy működik ez?

Figyelt kérdés

okt. 20. 16:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
73%
Az pedig ezerszer szomorúbb, hogy az emberek fizetésének jelentős részét az állam elszedi, miközben cserébe semmit nem ad és rátolja a kötelezettségeket azokra, akiktől ugyanúgy elszedi a fizetésük jelentős részét. Vagy nem kéne pénzt szedni és azt mondani, hogy azt csinálsz, amit akarsz vagy fizetsz és kapsz érte valamit. Nálunk az a tökéletes hibrid rendszer van, hogy nem kapsz szinte semmit és fizetsz. Ti meg itt szapuljátok egymást ezen a hülyeségen.
tegnapelőtt 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
70%
Én nem tartom a kapcsolatot az anyámmal. Sose számítottam neki, csak a testvérem. Miután ki is semmiztek, az volt mindennek a teteje. Ők az elmondásuk szerint szeretnek engem, persze egyszer se jöttek el hozzám, és én soha nem kérhettem tőlük semmit, az életem nulla százalékban érdekelte őket, csak az, hogy mikor utalok már és mennyit. Mindemellett a másik daganatos szülőmet egyedül ápoltam, az én problémám az anyámékat nem érdekelte. Ha már még ezek után perelni akarnának szülőtartásra, akkor fel is jelenteném őket.
tegnapelőtt 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
46%

Hálisten nincs :D


Létezik szülőtartás, amit kb simán meg lehet vétózni, vagy max 20 ezer forint.


Az b.na meg be, hogyha apám bejelentené, hogy köteles vagyok gondoskodni róla. Hogyne... :D Szép álmokat.

tegnapelőtt 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
43%

7

Ami 10-15 ezer kb havonta.

tegnapelőtt 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
60%
14.: van tapasztalatod a témában, honnan veszed ezt az összeget?
tegnapelőtt 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!