Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Baj ha eltávolodtam a szüleimt...

Baj ha eltávolodtam a szüleimtől , amiért úgy érzem nagyon nem vagyunk már egy értelmi szinten?

Figyelt kérdés
Rossz hatással vannak rám. Tipikus negatív magyarok, engem is akadályoznak mindenben.

tegnap 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Nem èrtem, hogy mièrt tetted fel a kèrdèst.

Hiszen egyèrtelmű a válasz.

tegnap 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Már megbocsáss, magában a kérdésedben is látszik hogy nem vagytok "egy értelmi szinten". Talán próbálj meg beiratkozni valamilyen képzésre vagy iskolába, és ha nehezen is de megközelítheted őket.
tegnap 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%
Az, hogy esetleg nem annyira intelligensek még lehetnek értékes emberek. Csak ahhoz is kell intelligencia, hogy ezt valaki lássa. Az, hogy ők negatívok nem kell, hogy hatással legyen rád, ha annyira értelmes vagy túl tudsz lépni az ilyen dolgokon.
tegnap 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Ennyi miatt tipikusan nincs értelme. Én sem távolodtam el apámtól azért mert folyamat tolja a hülye politikai nézeteit meg összeesküvés elméleteit minden hülyeségről, hanem azért mert hónapokon keresztül nem jött megnézni se az unokáját se engem, pedig a környéken megy el rendszeresen.
tegnap 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdező neked baj?

Ha ebben is mások véleménye a mérvadó számodra, akkor hidd el, nincs köztetek értelmi szakadék...


Szerintem neked baj különben nem írtad volna ki a kérdést.

tegnap 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!