Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell bezabálni mindig...

Miért kell bezabálni mindig előlem a keveset?

Figyelt kérdés

Vettem tegnap egy kevés süteményt, mert már csak annyi volt. Mondtam otthon hogy hagyjanak belőle nekem is, most hajnalra nem

volt belőle semmi.


Ha valamiből veszek többet akkor mindig rámszarad, ha kevés van meg harcolni kell hogy jusson belőle.



Amerre vettem arra meg legutóbb 2 éve voltam, szóval nem hetente járok arra.


Az lesz hogy most pár napig majd rendelgetem a jobbnál jobb kajákat meg ilyen-olyan drága sütiket veszek helyben Ők meg majd csak lesnek mert egy falatot nem fognak kapni.



tegnap 04:45
1 2 3
 21/23 Grizesteszta ***** válasza:

#18: A többiek értették, de neked 'szájba rágom':hetente egyszer megyek boltba, bevásárolok, hazaviszem, egy hét alatt elfogy, egy hét múlva újra megyek. De ez nem azt jelenti, hogy a párom első délután megeszi az összes nasit, amit kettőnknek egy hétre vettem. És meg fogsz lepődni: nem azért nem eszi meg, mert én megtiltom neki, hanem azért nem eszi meg, mert pontosan tudja: kettőnké, és nem hogy megenné az utolsó adagot, hanem még az utolsó előttit is meghagyja nekem, hátha én jobban szeretném...:)

Mert hogy a családi 'együttműködés' valahogy ilyen, és nem az a normális, hogy veszek valami extrát, hazaviszem azzal, hogy egyen belőle mindenki és hagyjanak nekem is, majd kiderül, hogy 'valahogy elfogyott', mielőtt én megkóstolhattam volna...


De van az úgy, hogy valaki nem csak szöveget nem tud értelmezni, hanem családi kapcsolatokat/dinamikát sem... És ezt a másodikat nehezebb megtanulni- főleg a családtagoknak nehezebb!:)

tegnap 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Senior Séf ***** válasza:
Irigylem a problémáidat.
ma 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
"Ha egy követ teszel az oroszlán hátára meg sem érzi, ellenben ha egy hangyára teszed azt agyonnyomja."
ma 17:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!