Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell bezabálni mindig...

Miért kell bezabálni mindig előlem a keveset?

Figyelt kérdés

Vettem tegnap egy kevés süteményt, mert már csak annyi volt. Mondtam otthon hogy hagyjanak belőle nekem is, most hajnalra nem

volt belőle semmi.


Ha valamiből veszek többet akkor mindig rámszarad, ha kevés van meg harcolni kell hogy jusson belőle.



Amerre vettem arra meg legutóbb 2 éve voltam, szóval nem hetente járok arra.


Az lesz hogy most pár napig majd rendelgetem a jobbnál jobb kajákat meg ilyen-olyan drága sütiket veszek helyben Ők meg majd csak lesnek mert egy falatot nem fognak kapni.



tegnap 04:45
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
21%
OMG
tegnap 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Awatpr0 ***** válasza:
4%

Azért falták fel, mert megkívánták/éhesek voltak valoszínűleg, és nem kib*szásból.

Beszéld meg velük a dolgot, hogy téged ez mennyire zavar, vagy ne vegyél nekik máskor sütit

tegnap 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
83%
Mert pofatlan paraszok az ilyenek es magasrol tesznek rad, plus a feljogositottsag erzesuk. 👎💩🤮🤢 En azonnal befejznem veluk ezt a tempot, semmit elol hagyni es ott helyben megenni, ahol vetted. Kulonben mindig igy fogsz jarni. 🤫😉🤷‍♀️
tegnap 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Grizesteszta ***** válasza:
79%
#13: Vicces vagy, egy hetre elore megeszem a cuccot a bolt elott?
tegnap 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
90%
Edd meg a cukrászdában
tegnap 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
14 es 🤣🤣🤣🤣🤣
tegnap 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%
vigyåzatok hasonlo kérdések már voltak leghiresebb a husos csontos volt.
tegnap 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
14, vicces vagy! Mar miert enned meg az osszes cuccot a bolt elott? :-O Es legfokeppen miert veszed meg elore az osszeset, ha pontosan tudod, mi lesz a kovetkezmenye? ;-)
tegnap 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
77%
#18, most egy magyartanár felsírt, hogy nem tudott megtanítani szöveget értelmezni.
tegnap 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
60%
Veszel magadnak egy zárható dobozt amibe berakod a kaját a hűtőbe.
tegnap 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!