Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell bezabálni mindig...

Miért kell bezabálni mindig előlem a keveset?

Figyelt kérdés

Vettem tegnap egy kevés süteményt, mert már csak annyi volt. Mondtam otthon hogy hagyjanak belőle nekem is, most hajnalra nem

volt belőle semmi.


Ha valamiből veszek többet akkor mindig rámszarad, ha kevés van meg harcolni kell hogy jusson belőle.



Amerre vettem arra meg legutóbb 2 éve voltam, szóval nem hetente járok arra.


Az lesz hogy most pár napig majd rendelgetem a jobbnál jobb kajákat meg ilyen-olyan drága sütiket veszek helyben Ők meg majd csak lesnek mert egy falatot nem fognak kapni.



tegnap 04:45
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Vagy rendelek egy szép nagy oroszkrém tortát, majd kap belőle a szomszéd meg mamám.
tegnap 05:01
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem volt sok a sütemény, de 3 embernek elég lett volna, hát tesóm meg anyám máshogy gondolta.
tegnap 05:02
 3/23 A kérdező kommentje:
Majd én eszek jó kacsa mellett, ők megy egyék a csirkét.
tegnap 05:11
 4/23 anonim ***** válasza:
91%
De kötelez valaki, hogy vegyél nekik is? Elmész, veszel magadnak egy sütit és megeszed.
tegnap 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
26%
Ha ilyenekre futja akkor dolgozol gondolom, és külön élsz. Mert ha mamahoteleznél, akkor spórolnál inkább a költözésre hogy minél kevesebb ideig kelljen más nyakán élned nem igaz?
tegnap 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
71%
Én nem kérném, hogy hagyjanak belőle, hanem félretennék magamnak valamennyit. Külön elcsomagolva.
tegnap 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
19%
Hát figyelj mond meg nekik mivel te soha semmiből nem eszel amit ők főznek, ők se egyenek a tiédből. Mert gondolom ha ennél az övéből nem lenne pofád ezen hisztizni
tegnap 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
82%
#7, egyenek de hagyjanak neki is. Te is az a fajta ösztönlény vagy, aki bepofázik mindenki elől mindent?
tegnap 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
91%

Hát ha odafigyelnének rád akkor hagytak volna neked.

Erre nincs magyarázat, főleg, hogy külön szóltál. Ez a “kis” gesztusuk arra utal, hogy abszolút tesznek rád, figyelj erre oda, mert apró részletek árulkodnak a lényegről.

Ezek után rejtegetned kell a kaját, hogy neked is jusson? A szekrénybe, hova?

Igazi proli történet

tegnap 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
96%
Micsoda probléma 😁 máskor csak annyit veszel, amennyit magad egyhelyben meg tudsz enni a cukiban...
tegnap 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!