Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek hogy anyám normális...

Mit tegyek hogy anyám normálisan beszéljen velem?

Figyelt kérdés
Főleg régebben csinálta ezt és rendszeresen kikészített vele. Most újra elkezdte de nem tudom meddig tűröm még. A legkisebb/meg nem történt/lényegtelen dolgokért ordibál velem. Régebben jól bírtam. Csöndben végighallgattam aztán egyszer csak abbahagyta. Mindig csak utána sírhatom el magam mert ha meglátja hogy sírok azt fogja mondani, hogy sajnáltatom magam és az még egy ok hogy ordibáljon. Közbeszólni ilyenkor lehetetlen. Csak feljebb emeli a hangját és azt ordibálja hogy ne ordibáljak (teljesen átlagos, nyugodt hangnemben szólok ilyenkor de ki se lehet hallani a folytonos kiabálásától). Nagyon rosszul esik amit ilyenkor művel és sosem kér bocsánatot. Talán az bánt a legjobban hogy utána sem veszi észre magát és szerinte ez tejesen okés és mindenért csakis én vagyok a hibás. Ráadásul az ilyen semmiből kitörő dührohamait is rám keni, hogy elrontottam vele a napját. Mégis mit tehetek ilyenkor? A legjobb az hogy csöndben végighallgaton (habár néha baromi nehéz végighallgatni amiket mond rólam), de eddig is ezt csináltam és így is rohadtul fáj. Az sem opció hogy miután lenyugodt megpróbálom megbeszélni vele

szept. 16. 23:12
1 2
 1/11 anonim válasza:
33%

Anya...viszket a pnád hogy egész nap ordibálsz? Rohadtul belehetne már fejezni mert egyszer nagyon felfogsz húzni és lebszok neked egy olyat hogy egész életedben sejpíteni fogsz..



Ezt kell mondani neki és abba hagyja..

Kipróbáltam működik

szept. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
39%

Anya... Felnőtt ember létedre nem bírod ki hogy ne köss bele mindenbe? Mitől félsz annyira hogy egész nap ordibálnod kell miatta? Nem jön érted a hatfas*u tigris ha ettől tartasz nyugi...


Ez kedvesebb

szept. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
34%
Lényegében ezeket eltekintve milyen a kapcsolatotok? Ha esetleg nincs probléma , van olyan hogy le tudtok ülni beszélni? Vagy esetleg van olyan hogy beszélgettek mélyebb dolgokról? Tudsz hozzá fordulni ha esetleg baj van?
szept. 17. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
1es és nem volt gond hogy utána kivágott az utcára mint azt a bizonyos macskát és többet feléd se nézett?
szept. 17. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
22%
ereszkedj le a szintjére! ha tényleg sokszor ok nélkül ordibál veled akkor csináld te is ezt! teljes hangerőn ordibálj vele és bírd te tovább! ha elkezd káromkodni te káromkodj többet, ha elkezd csúnyát mondani rólad te mondj még csúnyábbakat róla! ezt tudod csinálni egyedül! egyébként meg ne sírj mert az gyerekes
szept. 17. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

Otthagynám. Miért kellene végighallgatnod? Zárd magadra a szobaajtót menj be a wc-re, füdrőbe. Találd fel magad.

Vegyél zajszűrős fülest.

szept. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
Hány évesek vagytok? Hol éltek? Hol van apud?
szept. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Legjobb, ha ahogy csak tudsz menekülsz. Nem fog megváltozni soha az ilyen ember. Ha majd kevesebbet találkoztok elviselhetőbb lesz, alábbhagy jobb esetben.

Ugyan ez a helyzet volt, csak a másik felével(apámmal). Amint 2 hetet hazajöttem megint kezdett kötekedni, és ordítani vele, azóta ilyent nem csinálok. Mostanra már viselkedik, mert tudja, ha nem akkor megyek el megint és sz@rok rá. Ezekkel másképp nem lehet.

szept. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Adj neki egy nagy pofont, ha rám az anyám kezet emelt, simán lekevertem neki egyet, vagy leburítottam egy vödör vízzel, azt nem rinyált utána. Már 12 éves korom óta vissza ütöttem neki.
szept. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
43%

#9

Te egy elmebeteg anyaverő vagy

szept. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!