Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Terhes a barátnőm. Szept...

Terhes a barátnőm. Szept 19-én lesz a születésnapja, és ekkor fogom Őt eljegyezni. A szüleimnek hogyan mondjam meg, hogy összeházasodunk?

Figyelt kérdés

Konkrétan a legszebb meglepétsnek szánom.

Azt viszont nem értem, hogy ezt a szüleim/nagyszüleim előtt hogyan ezt hogyan jelentsem be.



Köszönöm előre is Mindenkinek a segítséget!👍



szept. 16. 09:56
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
17%

30: nem gyerekek, felnottek. Nagyszuleink koraban az osszes kortarsuk hazasodott, es senki se esett hanyatt mint manapsag. Felnottek a feladathoz, majd fel fognak ezek is. Ez az elet rendje, mellesleg ez lenne a normalis nem 35-40 evesen elkezdeni kapkodni.

Kerdezo, szedd ossze magad mert ferj es apa leszel, innentol fogva te vagy a csaladfo, legyen benned egy kicsivel tobb hatarozottsag.

Sok boldog percet kivanok az egesz csaladotoknak, konnyu szulest a felesegednek, es jo egeszseget a kis cseppnek.🥰❤️ Egy kisbabanal nincs kedvesebb dolog a vilagon, majd meglatod. Nyugodj le, generaciok szazainak sikerult amiben ti vagytok, ne befolyasoljon hogy a mai elkenyeztetett generacio akik 30 eves korukig videojatekozo, instant levesen elo lehutok akarnak maradni, kiakadnak mintha nem a vilag leg magatol ertetodobb dolga lenne hogy a fiatalok akik szeretik egymast, csaladot alapitanak.

szept. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
46%
Megszólalt a boomer.
szept. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
19%
24 vagyok mokuska
szept. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
30%

33.

Annál gázabb!

szept. 18. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
28%
En gazabbnak erzem azt, ahogyan a generaciom a csaladalapitashoz all, de termeszetesen megvan a sajat velemenyhez valo jogod🤷🏽‍♀️
szept. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
59%

35.

Így, van és neked is.

Csak én a boomer korú, akinek egyébként vannak gyerekei, csodálkozom, hogy egy fiatal ilyen elmaradottan látja maga körül a világot.

szept. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
32%
Sajnos valoban ritkasagszamba megy, nem csodalkozom hogy csodalkozol.
szept. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
67%
Húha már 24 évesen ilyen negkeseredett idegroncs vagy, mi lesz veled 20 év mulva?
szept. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
32%
Aki nem ert egyet valamivel ami a vilagban tortenik az mar megkeseredett?:D hat mokuska, van egy rossz hirem...
szept. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!