Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Terhes a barátnőm. Szept...

Terhes a barátnőm. Szept 19-én lesz a születésnapja, és ekkor fogom Őt eljegyezni. A szüleimnek hogyan mondjam meg, hogy összeházasodunk?

Figyelt kérdés

Konkrétan a legszebb meglepétsnek szánom.

Azt viszont nem értem, hogy ezt a szüleim/nagyszüleim előtt hogyan ezt hogyan jelentsem be.



Köszönöm előre is Mindenkinek a segítséget!👍



szept. 16. 09:56
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
Valamint a terhességhez kapcsolódóan: Hat hónapos terhes, és nem tudom, hogy milyen nagyszülők lesznek. Hogyan működik ez a nagyszülői "szerep"?
szept. 16. 09:58
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok?
szept. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
91%
2, a kérdésből ítélve max. 16.
szept. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
96%
A terhességhez képest ez már nem egy nagy bejelentés.
szept. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
97%
Ha a legszebb meglepetésnek szánod, akkor ne a család előtt kérd meg a kezét. Még előtte vidd el vacsorázni, vagy várd otthon vacsorával, és kettesben kérd meg a kezét.
szept. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
77%

Anyu, apu, mama, pápa, meg kértem a barátnőm kezét, ha előtte akkor megkérem.

Az hogy milyen nagyszülők lesznek, majd kiderül. Hallottam már olyanról hogy nem igazán szerette az unokát, de olyanról is hogy szr szülők voltak, de jó nagyszülők. Szóval ezt majd az idő megmutatja.

A szerep az amiben ti megállapodtok. Ezt most akárki leírhatja hogy nálunk hogy megy, ha egyszer ti mások vagytok más helyzetben.

szept. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
96%
Tényleg, azt tudják a szüleid, hogy a barátnőd terhes?
szept. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
97%

Hirtelen azt hittem, ez a tini párkapcsolat rovat.


Ha annyi volt benned, hogy gyereket csinálj, ne legyen már nagy feladat egy lánykérés.


De nem értem. Szülinapja lesz. Megkéred a kezét. Eddig oké.


De hogy jönnek képbe a te szüleid?

Velük nem szoktál beszélgetni? Anya, apa, elveszem a Julcsikát. Megkértem a kezét.

Nagyszülőknek kb ugyan így.


Ne legyél már életképtelen.

szept. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
93%
-Anya,Apa,teherbe ejtettem egy csajt.A családja azt akarja hogy elvegyem.
szept. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
96%

Kérdésből és leírásból kiindulva (túl)fiatalok vagytok.

Leendő nagyszülők egyáltalán tudnak a terhességről?


Nos, a nagyszülő szerep nem az, hogy eltart benneteket a gyerekkel együtt és felneveli helyettetek, kivéve, ha ezt már a terhesség kiderülésekor előre egyeztetve elvállalták...


A nagyszülőktől elvárt szerep jó esetben nincs, szereti, látogatja az unokáját, amikor ő szeretné, vásrol neki, amennyiben anyagi lehetősége megengedi és amennyiben ő szeretné.

szept. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!