Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Terhes a barátnőm. Szept...

Terhes a barátnőm. Szept 19-én lesz a születésnapja, és ekkor fogom Őt eljegyezni. A szüleimnek hogyan mondjam meg, hogy összeházasodunk?

Figyelt kérdés

Konkrétan a legszebb meglepétsnek szánom.

Azt viszont nem értem, hogy ezt a szüleim/nagyszüleim előtt hogyan ezt hogyan jelentsem be.



Köszönöm előre is Mindenkinek a segítséget!👍



szept. 16. 09:56
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
91%

- Anya, apa, feleségül akarom venni Julcsit.

- Nem kellene ezt jobban átgondolnotok? Hiszen még középiskolások vagytok mindketten.

- Nem lehet várni, Kati az ötödik hónapban van.

Hogy erre a szülők hanyatt fognak esni, az holtbiztos! :-)))

szept. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
91%
* Julcsi van az ötödik hónapban, elszúrtam. :-))))
szept. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
79%
Mivel a kérdező nem válaszol a korára ezért feltételezem egy troll kérdés
szept. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
94%
mondjuk szerintem elég gagyi ötlet szülinapi ajándéknak. Ezzel elveszed a szülinapját. Az eljegyzési évfordulótok is lesz innentől kezdve ez a nap.
szept. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
57%
#14 Szerintem meg kicsit több, mint fél órája írta ki és nem mindenki gyakori függő, hogy fél percenként csekkolja a válaszokat.
szept. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
84%
Ha már terhes a barátnőd, akkor helyeselni fognak hogy el akarod venni. Ha a terhességet lenyelték, akkor ezt is. A kérdésedből feltételezem, hogy fiatalok vagytok.
szept. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
A baratnõm 20 éves lesz, én pedig 22 éves vagyok.
szept. 16. 11:55
 18/39 anonim ***** válasza:
86%

Dolgoztok-e főállásban?

Lakhatásotok milyen: együtt vagy külön; ill. szülőknél, bérleményben vagy saját tulajdonú lakásban?

A gyereket terveztétek, vagy becsúszott?

szept. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
0%
Jobb helyeken szokás eljegyzési partit csinálni.
szept. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem kevés az ennyire buta ember.

De tételezzük fel igaz, hamarosan mehet a csaj a piacra egyedülálló anyaként képzettség nélkül, jó szar lesz, te meg fizetheted a gyerektartást, mert nem ismerted a gumit.

szept. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!