Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi az a nevelési módszer egy...

Mi az a nevelési módszer egy gyermeknél ami már túlzás és nem normális? Lelki és fizikai fegyelmezésre gondolok.

Figyelt kérdés

szept. 14. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Fizikaiiii??? Hát arra ne gondolj!

Semmit ne csinálj, amire úgy gondolod, hogy túlzás. Akkor az túlzás is.

szept. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Nem fegyelmezni kell, hanem tanítani...
szept. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Anyósom büszke rá, hogy egyszer nevelési célzattal egy órán keresztül verte összevissza a férjemet, mire megértette, hogy valami szabály. Ma már nem tudja, milyen szabály volt, biztos ennyire volt fontos. Ja, a férjem akkor volt KÉT éves.
szept. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem mindegy, hogy mivel kapcsolatos a dolog és hány éves gyerekről van szó
szept. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szept. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3: 🤮🤮🤮 micsoda ven boszorka

5: ne futtasd mar allandoan ezt a rossz lejart kerdest nagyon unalmas 🤣 szoba se jott a mostohagyerek raadasul, neked baromira beakadt a lemez

szept. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az anyám lelki terrorja. Végigkiabálta velem a gyermekkoromat, elhordott mindennek amikor nem értettem valamit, vagy rossz fát tettem a tűzre. Elvette minden önbecsülésemet. Alig volt normális velem. Se otthon se az iskolában nem találtam megértésre. :( így aztán nem voltam soha boldog. Örökre nyomot hagytak bennem. Azóta is mindent megkérdőjelezek, és úgy érzem mindig bizonyítanom kell, mert egy dícsérő szót nem kaptam, csak hogy milyen s*ar vagyok. Így aztán szinte sosem érzem magam boldognak.
szept. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!