Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok azokról a...

Mit gondoltok azokról a szülőkről, akik azt a gyereküket pumpolják, aki nagyobb anyagi rászorulónak mutatja magát, miközben a józanul és racionálisan gazdálkodó gyermeküknek nem adnak semmit "nincs rá szükséged" címszóval?

Figyelt kérdés

#pénz #támogatás #rászoruló #lehúzás #Pumpol #Anyagi rászoruló
szept. 9. 02:18
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
77%
Hogy ne lepődjenek meg, ha a racionális kölök odavágja, hogy "Na, akkor majd a Béluka takarítja alólatok a szart, mert engem felejtsetek el, ahogy vagytok, mert ti nem, hogy rossz szülők, szülők sem vagytok."
szept. 9. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
#1: Ezzel nem teremtünk 1 plusz indokot arra, hogy a racionális kölköt kizárják a szülők az örökségükből?
szept. 9. 02:45
 3/31 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező, neked mi a fontos? Hogy örököld az anyagiakat vagy az ép idegrendszer?
szept. 9. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, tudod mit jelent az, hogy pumpol?
szept. 9. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
95%

Azt gondolom, hogy nem ismered a "pumpol" szó jelentését, ezáltal zavaros és értelmetlen az egész kérdésed.

A racionális gyerek boldog lehet, hogy nem őt pumpolják, de gyanítom, te nem erre vagy kíváncsi.

szept. 9. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
94%

Ellentétes értelmében használod a pumpol szót, de mindegy is baszki...🤦🏼‍♀️

E kérdesben a gyerek pumpolja a szülőt.

Nem tudnak teljesen kizárni az örökségből, létezik a köteles rész.

szept. 9. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
64%
Azt hogy az ilyen nem szülő és remélem egy elfekvőben éri majd a vég magányosan
szept. 9. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
57%
Írj rám privátban ha gondolod. Hasonló helyzetbe vagyok.
szept. 9. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
94%

Nekem 2 testvérem van.


Én például mindig is jól kerestem, sose voltak anyagi problémáim, a mostani nettó fizetésem is bőven 1 millió felett van. Én mindig tudatos voltam pénzügyek terén, ők az ellentéteim.


A pénzügyi tudatosságról tudni kell, hogy az vagy van, vagy nincs. Lehet tanulni, de az idő és energia. Ha valaki nem tanulja meg jól kezelni a pénzt fiatalon, az esetek 99%-ban végigkíséri az életét a pénzügyi "böszmeség", és mindig problémája lesz a pénzzel.


Szóval ha engem kizárnának az örökségből, akkor sem esnék kétségbe, mert az én mindennapjaim különösebben nem változnának, azt viszont biztosan tudom, hogy a 2 testvéremnek az a pénz nem sokáig tartana, és 1-2 éven belül pont ugyanott lennének anyagilag mint előtte.

szept. 9. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
82%
Józan, racionális, tökéletes, csak éppen azt se tudja elmondani, amit akar, mert annyira le akarja szólni a tesót és maát fényezni, hogy közben észre se veszi, hogy buta.
szept. 9. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!