Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám viselkedése rendben...

Anyám viselkedése rendben van, vagy tényleg nem csak szerintem nem okés az, amit csinál?

Figyelt kérdés

Vettem egy olyan tipikus jó pörgős szoknyát, hosszút, szép piros színben. Nekem nagyon tetszik, és méretre is jó. Kérte, hogy mutassam meg neki a ruhát, mert még nem látta. Megmutattam neki, és erre elkezdte, hogy mit képzelek én magamról, hogy ilyen szoknyát mertem én venni magamnak, és hogy ugye nem fogom felhúzni, mert amúgy is kövér vagyok, és a szoknyában csak még rondább lennék.... Nem értem, miért vagy úgy oda hiszen a magam 170 centijéhez tartozó 72 kilójával szerintem én nem vagyok kövér. Jó, persze, nem vagyok vasággyal együtt 20 kilós nádszál, de szerintem a testemen eléggé jól oszlik el a súlyfelesleg ahhoz, hogy ne legyek kövér... Már csak azért sem értem ezt a viselkedést, mert ő magának body positivity forever, miközben talán ha megvan 160 centi, hozzá majdnem 90 kilóval...



Miért csinálja ezt?


Szerintem nagyon kellemetlen.



aug. 30. 17:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
88%

Nem vagy kövér a magasságodhoz képest. Kíváncsi lennék a ms/mr hungarykra akik azt írják h kövér vagy milyen topmodellek.... szerintem kb mint a Ck úgy plus size modelljei...

Anyádtól ez nem normális viselkedés. Én ilyenkor mikor engem is lekövérez(178 cm/85 kg) akkor megmondom neki hogy neki is van elég a hasán, és egy ideig csend van neki is. Lehet te is meg kell mondd neki hogy ő se az a gyenge nádszál

aug. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez a súlyhoz és magassághoz hol "kövér" a kérdező?

Oké, nem nádszál, de tök átlagos.

Aztán csodálkozunk, miért van egyre több testképzavaros, anorexiás nő.

Amúgy a pláne az egészben, hogy látatlanul dagadtozzátok le.

Lehet, hogy ez a súly pont jól oszlik el rajta.

Nekem van kb. 45 kilós ismerősöm, akinek egyáltalán nincs jó alakja és van husisabb, aki meg bomba. Ennyit erről.

aug. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 symple válasza:
10%
Ha elkezdesz fogyni, az első, ami lemegy, az a mellbőség. Mikor 55 leszel, akkor gyűjthetsz majd szilikonra. Nézd meg a többi 55 kilóst. Elől deszka, hátul léc, és másfél milla lesz a műcic. Van olyan férfi, aki a sziloplasztot nem szereti simogatni.
aug. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

13 szerintem nem kértem rosszindulatú kommentet.

Senki sem mondta, hogy 55 kilósra akarok fogyni, azt meg pláne nem, hogy kéne nekem bármilyen szilikon cucc magamba. Engem nem igazán érdekel, hogy ha D kosár helyett lesz egy C-s, vagy egy kicsit nagyobb B-s, és szerintem ennyi idősen bőven nem kell még, hogy érdekeljenek a pasik, főleg nem azok a srácok, akik felszínesek és két lufi kell nekik....

aug. 30. 19:26
 15/19 anonim ***** válasza:
48%

#13 Nagy baromság, amit írtál.

Ezért mondtam, hogy mindenkin másképpen oszlik el.

Én most 168 centihez 66 kiló vagyok, a "versenysúlyom" 54 kiló ( bár akkor már kifejezetten vékonynak számítottam).

A mellméretem nem lett sokkal nagyobb, a csípőm is szélesebb volt még vékonyan is.

Persze, kéne fogynom, tudom. De azért a "dagadtól" baromira messze vagyok.

aug. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
53%
13-as nagyon el vagy tájolva. Ha fogyok pár kg-ot, a mellem mindig ugyanakkora marad. Amúgy meg 52 kg vagyok, és c kosaras a mellem, tehát az sem igaz, hogy aki nem kövér annak nincs melle.
aug. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lenne kövér?

Súlyból kiindulni látatlanban a legnagyobb idiótaság.

Megsúgom, hogy az ember nem csak zsírból áll, az a x kg nem mindegy, hogy milyen arányban van izom, zsír és még vizet illetően is. A BMI meg egy elavult hülyeség, ami csak a buta embereknek egy táblázat, hogy le tudjanak “kövérezni” másokat.


Kérdező!

Anyud gyerekes, valószínűleg nincs magával megelégedve és nagyon undorító módon a saját lányát is le akarja húzni.

Ha jól érzed magad a szoknyában és szerinted jól is áll, akkor hordjad csak. :) Olyan ruhát válassz, amiben nem érzed magad feszélyezve, attól megszépül az ember amúgy is.

aug. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

szerintem sem vagy kövér a magasságodhoz képest. én 166 centivel vagyok 63 kiló, van combom, kezem, pici pocim de ennyi.

anyám mai napig beszólogat hogy ezt nem kéne felvenni/nekem ez nem tetszik/nagy rád az a ruha/nem illik hozzád. mindenbe beleköt, de csak azért mert a 163 centijéhez a 90 kiló sok. és neki nem sikerült lefogynia velem együtt amikor 8 évesen belekényszerített engem a diétába.

aug. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Engem inkább a szoknya érdekelne, hogy hogy áll rajtad. :D


Anyádnak meg az a baja, hogy nagyon is zavarja őt a saját súlya, de ameddig tudatosan veled foglalkozik, addig a saját problémája a tudatalattiból nem mászik a képébe és így könnyebb az élet.

szept. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!