Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok erről a szituról...

Mit gondoltok erről a szituról? Szerintetek túlreagálom?

Figyelt kérdés

Kb másfél éve coming outoltam anyámnak, s egy éve tud a bárátomról. Apám május óta. Ma elmentünk étterembe 5-en, anyu, apu, bátyám, a barátnője meg én. Bátyámék kb 3 hónapja járnak. Nem zavart volna a szitu, ha csak 4-en vagyunk, viszont így hogy ktt volt bátyám barátnője kicsit el kezdtem irigykedni, mert a barátomat most sem hívták meg. Én meg azt mondtam a páromnak h ez egy szűk családi vacsi lesz.


Szerintetek felhozzam majd ezt a szüleimnek, vagy legalábbis anyámnak. Apám könnyedén fogadta a coming outot, anyám nehezebben, de megbékélt vele.



aug. 29. 21:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nem reagálód túl, és Igenm szerintem ez olyasmi, amiről érdemes beszelni.
aug. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Egyertelmu, hogy a ti kapcsolatotok le van nezve a szuleid szemeben, nem tartjak egyenrangunak egy hetero kapcsolattal... szoval mondd el ezt nekik, hogy ez nagyon bant teged.
aug. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
14%

Ne várd, hogy az aberrációdat ilyen módon támogassák. Családi vacsorán vagy bármilyen családi összejövetelen nincs helye az ilyeneknek, csak a normál pároknak.

Sajnos ezt is vállaltad ezzel. Örülj, hogy lenyelték valamennyire, de ennyi.

aug. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%
3, senki nem beszélt aberrált dolgokról, teljesen normális kapcsolata van.
aug. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%

3-as, milyen aberráció? Szimplán meleg, és nem transziként táncol az olimpián.. Megértem, ha az olyen szélsőséges dolgok nem tetszenek az embereknek, de egy meleget ne baszogassunk már 2024-ben..

Kérdező, én szólnék a szüleimnek, hogy rosszul esik.

aug. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%
Miért ne lenne normális? Mert te azt mondod? Teljesen természetes, az állatvilágban is jelen van, nem bántanak ezzel senkit.
aug. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem túlreagálod. Bátyám felesége, még eljegyzésük előtt is ritkán volt egy légtérben az én barátnőmmel. Pl. amikor bátyámmal kapcsolatos az ünneplés, alap dolog, hogy az ő párja ott van, az enyém meg nem, akár azért, mert nincs kedve, nem ér rá, vagy mert nem kérdezek rá, vagy lehet 1000 meg 1 oka. Szerintem akkor lenne okod panaszkodni, ha a vacsora előtt megkérdezted volna, hogy hozhatod-e a párod, és egyértelmű nem lett volna a válasz. Akkor lenne miről beszélgetni. Most annyit tudsz tenni, hogy nem füllentesz senkinek, és a következő adandó alkalomkor te leszel az, aki aktívan próbálkozik, és majd csak utána von le következtetéseket, nem találgat, hogy vajon mit gondolnak mások.


Én is sokszor azt éreztem, hogy bátyám akárkit visz haza, körül van ugrálva, az én esetemben viszont anyám távolságtartóbb. Aztán kicsit elgondolkodtam, és rájöttem, hogy nem anyám kivételezik az egyik gyerekével, hanem én totál máshogy viselkedem, amikor hazaviszek valakit, meg olyanokat is viszek haza, akikkel nehezebb kijönni, akármilyen kedves akar lenni eleinte. Nekem kell megteremtenem a légkört és a körülményeket ahhoz, hogy jobban megismerjék és elfogadják egymást. Te esetedben is. Tudják rólad, hogy a saját nemedhez vonzódsz, de ez nem azt jelenti, hogy elvárhatod, hogy ők kezdeményezzenek. Még ha heteró lennél, akkor sem várhatnád el.

aug. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
6%

#6

A pedofília is jelen van az állatvilágban de ettől nem lesz normális

aug. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
98%
Igen, ezt meg kell beszélni.
aug. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%
Na megjottek az elnyomo szociopata elmebetegek is... nalatok nem pusztan a homofobiaval van a gond, az csak egy urugy, hogy vadidegen emberekre tamadjatok, de egy ilyennek baratnoje se lesz soha, vagy ha igen, akkor a magadfajtak bantalmazzak vagy olik meg a noket is. Eleg volt mar az elemebeteg motherless nacikbol!
aug. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!