Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Hogyan mondjam el a szüleimnek hogy leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! El szeretném mondani a szüleimnek hogy leszbikus vagyok, de nem merem. Jó ötlet lenne titokban tartani? Ha nem akkor írnátok tippeket hogyan kezdjek bele főleg a homofób apám előtt? Van pár olyan ismerősöm akik szintén nem heterók ők már elmondták a szüleiknek, őket is megkérdeztem de nekik nincsenek olyan szigorú és homofób szülei. Várom a válaszokat, előre köszönöm!!

aug. 25. 16:14
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Nincs jelenleg párkapcsolatom, amikor volt, nem volt ebből gond. Simán barátként mutattam be, a másik félnek sem volt ebből probléma.
aug. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
35%
A válasz tehát az, hogy nem, nem tudsz. Az más kérdés, hogy elviseli-e a párod, hogy ennyit tudsz nyújtani.
aug. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, kinek mire van igénye :) nekem nem hiányzik a sok családi jópofizós-de-a-háta-mögött-köpködős összejövetel, volt páromnak szintén. Passzolás volt ezen a téren, nem ellentét.


Visszatérve a kérdezőre, nem tudjuk, mennyi idős, milyen körülmények között él a szüleivel. Ha még velük lakik, főleg nem szerencsés a coming out.

Az érzékenyítés meg... Kb falra hányt borsó ha a fogadó fél nem nyitott.

aug. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Ezzel egyetértek, ezt pedig csak ő tudhatja, hogy falra hányt borsó lenne-e, vagy van értelme.
aug. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
73%

Otthon laksz,tanulsz ilyenek:nem mond el.

A sajátlabadon állsz de nem szeretnéd elveszteni őket:nem mond el.

A sajátlabadon állsz és mindegy milesz:mond el.

aug. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
15-ös foglalta össze a legjobban :D adom!
aug. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
64%
Ha a homofóviától tartasz, akkor csak úgy, ha van hova menned és teljesen meg tudod szakítani velük a kapcsolatot. pl. nincs anyagi függésed sem
aug. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat! A szüleimmel lakom és amúgy jó kapcsolatunk van szóval nem szeretném megszakítani a kapcsolatot. Jelenleg nincs párom szóval annak az elmondásával kapcsolatban még nem aggódom. Szerintetek jó ötlet lenne ha azt csinálnám hogy így nem állok külön oda eléjük hogy elmondjam hanem majd megvárom amíg rájönnek? Mármint az a "tipikus" leszbi vagyok vagy hogy mondjam (ne kérdezzétek miért így fogalmaztam meg) de ez alatt azt értem hogy őrült és boldog vagyok és minden cuccom színes
aug. 26. 21:28
 19/29 anonim ***** válasza:
73%

Hááát ez is rizikos amig velük élsz.

Mert hová mész ha mégiskitőr belőllük a homofobia és elküldenek.

Az,hogy boldog vagy és színes az utalhat arra is,hogy bohóc vagy.

aug. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Őő. Az, hogy valaki őrült (??), boldog és színes ruhákban jár, egyáltalán nem sugallja azt, hogy az illető leszbikus. Kismillió hetero is ilyen... Ha lány létedre fiúsan öltözöl, az inkább lehet gyanús, de ez is csak lehet kategória.

A lényeg, hogy amíg velük élsz, semmiképpen se mondd el nekik.

aug. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!