Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy toxikus szülő miért védi...

Egy toxikus szülő miért védi meg gyerekét egy támadó elől? Ja, még ebben is ki akarja sajátítani?

Figyelt kérdés

A legjobb barátom rossz jegyet szerzett a suliban még februárban, majd elment a barátnőjéhez és beverte az orrát. A csaj sikítva rohant le a lépcsőn, majd miután utolérte és tovább akarta ütni, az anyja közbelépett, majd a LÁNYT cseszte le, szokás szerint. A fiúra nem hívtak rendőrt, mert mit szól a Zoli bácsi a szomszédból...ugye...


A lány nagyon maga alatt van. A második ütés nem érte el ugyan, de a barátom rajta térdelt.


Komolyan, már ott tartok, hogy megkérdezem ezt ⬆️ az anyukától.


aug. 20. 08:13
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
85%
Most értem, hogy az oviban is nagyon szerették, na de a szomszédoknak hangosan, udvariasan köszön?
aug. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
2%
A csaj is megérdemli ha ilyen pasi kell neki aki ennyire nem bir az erejével..Amúgy a a nők imádnak élni bántalmazó kapcsolatban,sokkal jobban mint rendes pasival.
aug. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
22%

Én úgy érzem, ebben a sztoriban pont, hogy NEM védte meg a lányt az anyukája…

Amúgy nagy általánosságban szerintem ritka az a szülő, aki szándékosan toxikus, aki elhatározza, hogy “oké, én direkt mérgező szülő akarok lenni”. A legtöbb toxikus viselkedés pont abból jön, hogy az illető próbálkozik jó szülő lenni, csak rosszak az eszközök, valami félremegy közben. Pl. ilyen az, amikor valaki túlfélti a gyerekét, ezzel pedig olyan durván elkezdi korlátozni, hogy az már káros lesz a gyerekre. Vagy, amikor valaki szeretné, hogy a gyereke sikeres legyen, kompetens felnőtté váljon, de emiatt hatalmas, teljesíthetetlen elvárásokat állít fel elé. Ezek nem direkt ártó szándékból jönnek, hanem tulajdonképpen “szeretetből”, csak baromi rosszul csapódnak le végül. Nyilván ez nem mentség, és kezdeni kell vele valamit, mert hasonlóan egy lelki beteg gyerek jöhet ki belőle, mint egy olyan szülőnél, aki szándékosan bántalmazza, elhanyagolja a gyerekét.

aug. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
0%
Anyuka gyáva volt a pasival szemben,képzeljétek egy ilyen agresziv pasas képes lenne még meg is eröszakolni az anyukát ha megvédené a lányát..
aug. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
82%
#12 Oké, hogy hülye barom vagy, de miért kell ennyire reklámozni?
aug. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
0%
#12 mas ha az agyban folytogatja szex kozben a csajt, meg az is mas ha azert folytogatja mert nem lett idoben kesz a vacsora
aug. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
81%
15, mert hajt az egy pipára majd a nullára. Ráadásul több fiókkal sajnos. De a legsajnosabb, hogy úúúúgy ráér, minden kérdésnél sorozatot böfög.
aug. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
85%
Remélem, gyorsan törlik.
aug. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
0%

#15 Cáfold meg hogy nincs igazam! Te nem a valóságba éled akkor az életedet! Tudod ma hány bántalmazó kapcsolat van? És miért nem lépnek ki bellöle ha annyira rossz nekik?


Oké, hogy hülye barom vagy, de miért kell ennyire reklámozni?

aug. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Ti nem miskolciak vagytok? Ott szokás mindenféle idegbeteg bántalmazó agresszort agyonmentegetni ilyenekkel, hogy ,,hát de milyen jó ember, jól tanul, jó munkahelye van, évek óta komoly kapcsolatban él" meg hasonlók, ja meg a személyes kedvencem, amikor mindenki tudja róla, hogy mekkora aljadék szemét, de mindenki körbeugrálja, mondván, hogy ,,sokan szeretik". Éltem ott egy pár évet, alig akartam elhinni, mennyire így megy ez ott.
aug. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!