Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám nem is akar elmenni...

Apám nem is akar elmenni dolgozni igazából? És nem akar pénzt keresni a családnak?

Figyelt kérdés
Több mint 2 éve azt csinálja hogy elmegy dolgozni egy helyre és pár hét vagy 2 hónap után otthagyja a helyet. Előtte 10 évig egy helyen dolgozott, de ott felmondott mert állítólag kizsigerelte ott a cég. Mindig lábfájásra hivatkozva hagyta ott a melóhelyeket. Bezzeg a kocsmába meg haverokhoz mindig megy. Akkor nem fáj a lába. Most munkát keres, de nagyon sokat vissza utasított valami kifogással. Állítólag most augusztus 21 től megy el dolgozni. Kiváncsi leszek, mert ezek után nem sok reményt füzök hozzá hogy elmegy melózni. Anyám az egyedüli rendes kereső a családban... Mit lehet ilyen lusta apával kezdeni? Lottózik és amit azon nyer azt magára költi.):

aug. 8. 07:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
78%
#9 öcséd felesège jöhet hozzàm, van munkahelyem, házam, stb. Jol keresek ès családot is szeretnèk. Bár a tapasztalataim szerint a nőknek sajnos ilyen lúzerek kellenek mint a te öcséd. És az ilyen lúzereknek ráadásul szerencséjük van..
aug. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
76%
Nem ez a lényeg de amit lottón nyer magára költi? Jó nagy szerencséje van. Én alig nyerem vissza az árát.
aug. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után ne lepődj meg "lábfájásra" hivatkozva lefogja majd százalékolni magát. Utána azért nem fog dolgozni, mert papírja lesz ő munkára nem alkalmas, mert leszázalékolt rokkant. Azért mondom ezt mert környezetemben ismertem apádhoz hasonló emberek.
aug. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
Magyarország tele van lágerekkel amit "munkahelynek" csúfolnak.Ma már egyáltalán nem meglepő,ha valaki havonta cseréli a munkahelyét,mert a legtöbb annyit is ér...
aug. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Senior Séf ***** válasza:
100%
Dolgozni kell sajnos ő lusta. Ezzel nem tudsz mit kezdeni, amíg fel nem nősz, és te el nem kezdesz dolgozni.
aug. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
14 ne is haragudj meg, de amit te mondasz az azoknak van, akik bsztak rá szakmát tanulni vagy ha tanultak is, sosem fejlesztették magukat, mert “jóvanazúgy megvan a papír” elven éltek. Akinek volt annyi esze, hogy elkezdte tovább/átképezni magát, annak nem kell “lágerben” dolgoznia. Aki meg lusta erre, annak tökéletes ez is. Nem tudom sajnálni, mert ha panaszkodni van ideje, akkor szakmát tanulni is legyen.
aug. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
35%
Igen,aláírom hogy van ilyen is ,de nem mindenki a lustaság miatt képzetlen ennyire nem lehet egy kalap alá venni mindenkit.Azért meg nem kellene automatikusan kitolni a többivel is.
aug. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem a lustaság miatt? Hanem? Pisztolyt tartanak a fejéhez, nehogy átképezze magát? Ugyan, egy új szakma manapság 3-4 hónap alatt is kitanulható, papírt is kap róla a delikvens és megy isten hírével. Ez színtiszta lustaság, de mivel panaszkodni meg kifogást keresni könnyebb, szenvednek tovàbb.
aug. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
52%
Egy új szakma 3-4 hónap? Legalább 2... most megyek majd egy felnőttképzésre...utána pedig folyamatos tanulás...
aug. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Majd elmegy ha belátja hogy üres lesz a buksza. Én nem adnék neki enni,amíg nem képes elindulni. Dolgozni kell ez nem kérés,utasítás. Senkinek nem móka. Nekem se kellemes a napi monoton munkát végig ülni,de kibírom mert tudom hogy az nélkül semmi nem lesz.
aug. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!